>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Co to za koleś w Liguid z tyłu z tymi kablami? :eek: Przy rundzie na dogrywke jebnął jednego z zawodników z tych kabli... Na jego miejscu wstałbym i mu oddał ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
To już chyba 5 czy 6 runda z rzędu jak faze wygrywa idąc na pochylnie. Potem znowu idą outsidem i ciągle przegrywają (tak jak to miało miejsce w 1 rundzie dogrywki)
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
ok panowie mam value. Overek, czego nie nawidze jednak powinni pokryc.

Ja gram w pre, ale jesli ktos ma zamiar obstawic live to warto jak linia bedzie spadac. Smiem twierdzic ze bedzie tutaj w granicach 178-181.

Flamengo vs Bauru ( Brazylijski kosz, rusza za 6 min)

Over 161.5 @ 1.85...Unibet
3 stale stawki. Polecam!
63:72...135...⛔ ⛔ ⛔ Brak komentarza bo az zal...Flamengo 8 pkt w 4tej z czego 2 z rzutow...Przepraszam tych co pograli ze mna i przegrali. Co do wyzej, mmozecie pisac co chcecie ale dla mnie walek i ustawka...bylo 25 pkt po 5 minutach gry w 1q...i kompletnie przestali grac. Bauru 5 minut w bonusie i nie wykorzystali ani jednej mozliwosci faulu i rzutow z czego przez 3 min rzucili 2 pkt( obie ekipy). 4ta kwarta, to juz wstyd zeby 2 pkt rzucic w 8 minut..2 pkt z gry...nie licze rzutow...Az z ciekawosci sprawdze staty z ligi Brazylijskiej czy takie cos mialo miejsce a jesli tak to kiedy. Rozumiem gdyby to bylo NBA...patologia...ale niespodziewalem sie z lidze Brazylisjkiej takiego chamstwa z tak overowymi druzynami. Co do typow, fakt, raz wejdzie raz nie wejdzie, ale takie cos powoduje ze sie odechciewa dalszej bukmacherki.

Pozdro.
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
63:72...135...⛔ ⛔ ⛔ Brak komentarza bo az zal...Flamengo 8 pkt w 4tej z czego 2 z rzutow...Przepraszam tych co pograli ze mna i przegrali. Co do wyzej, mmozecie pisac co chcecie ale dla mnie walek i ustawka...bylo 25 pkt po 5 minutach gry w 1q...i kompletnie przestali grac. Bauru 5 minut w bonusie i nie wykorzystali ani jednej mozliwosci faulu i rzutow z czego przez 3 min rzucili 2 pkt( obie ekipy). 4ta kwarta, to juz wstyd zeby 2 pkt rzucic w 8 minut..2 pkt z gry...nie licze rzutow...Az z ciekawosci sprawdze staty z ligi Brazylijskiej czy takie cos mialo miejsce a jesli tak to kiedy. Rozumiem gdyby to bylo NBA...patologia...ale niespodziewalem sie z lidze Brazylisjkiej takiego chamstwa z tak overowymi druzynami. Co do typow, fakt, raz wejdzie raz nie wejdzie, ale takie cos powoduje ze sie odechciewa dalszej bukmacherki.

Pozdro.
Jutro też jest dzień. Głowa do góry
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
63:72...135...⛔ ⛔ ⛔ Brak komentarza bo az zal...Flamengo 8 pkt w 4tej z czego 2 z rzutow...Przepraszam tych co pograli ze mna i przegrali. Co do wyzej, mmozecie pisac co chcecie ale dla mnie walek i ustawka...bylo 25 pkt po 5 minutach gry w 1q...i kompletnie przestali grac. Bauru 5 minut w bonusie i nie wykorzystali ani jednej mozliwosci faulu i rzutow z czego przez 3 min rzucili 2 pkt( obie ekipy). 4ta kwarta, to juz wstyd zeby 2 pkt rzucic w 8 minut..2 pkt z gry...nie licze rzutow...Az z ciekawosci sprawdze staty z ligi Brazylijskiej czy takie cos mialo miejsce a jesli tak to kiedy. Rozumiem gdyby to bylo NBA...patologia...ale niespodziewalem sie z lidze Brazylisjkiej takiego chamstwa z tak overowymi druzynami. Co do typow, fakt, raz wejdzie raz nie wejdzie, ale takie cos powoduje ze sie odechciewa dalszej bukmacherki.

Pozdro.
Sprawdz jak teraz graja w skopana Trynidad Tobago.Lamak z czerwona kartka:;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom