>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Wczoraj to była jakaś magiczna noc
Wczoraj pogralem dosyc mocno na Wizards,zaluje ,ze nie dodalem Bucks, bo pisałem,że pogonią brodacza i spółke. Na szczęście dawno wyleczyłem się w inwestowanie w kursy po 1.30 w NBA i na dobre mi to wychodzi.
Dzis fajne kursy na Wizards i Phoenix.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Wczoraj pogralem dosyc mocno na Wizards,zaluje ,ze nie dodalem Bucks, bo pisałem,że pogonią brodacza i spółke. Na szczęście dawno wyleczyłem się w inwestowanie w kursy po 1.30 w NBA i na dobre mi to wychodzi.
Dzis fajne kursy na Wizards i Phoenix.
Wiem śledzę Twoje typy ???? wręcz na nie czekam co wieczór ???? i polecam innym
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ale dzisiaj Tomek to nie wiem czemu idziesz w stronę Phily ? Potentat do mistrzostwa vs kopciuszek. W LAC &quot;tylko&quot; brak CP3. W Philly nie gra 2 podstawowych wysokich zawodnikow. Jak dla mnie Clippers to biorą.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ale dzisiaj Tomek to nie wiem czemu idziesz w stronę Phily ? Potentat do mistrzostwa vs kopciuszek. W LAC &quot;tylko&quot; brak CP3. W Philly nie gra 2 podstawowych wysokich zawodnikow. Jak dla mnie Clippers to biorą.
Nie moge się nie zgodzic,wiem,że są pewniejsze bety na dzis.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Nie wiem co sie z nimi dzieje. To samo było z Faze i North... Mam nadzieje że też ogarną ;)
Ogólnie według mnie to jest za duża różnica klas, strona tutaj nie będzie miała znaczenia jak się rozegrają ;p z Astralis w terro ugrali 7 rund.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
szkoda że tak długo się strona ładowała bo dałem na telefonie w uni Phille over 198,5 po @1,50 ???? do jakiegoś dubelka mogłem ale to tak na szybko ????
teraz linia podskoczyła do + 203.5 ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom