>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [51]

Status
Zamknięty.
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Gortat over 9,5 zbiorek @ 1,71 bet365 godz 1:05
Marcin ostatnio 2 mecze z rzędu &quot;jedynie&quot; 7 zbiorek.Chyba nigdy tak zlej passy nie miał ;P
Boston nie ma jakichs superzbieraczy.Warto dodać ze Polak taka linie pokrywał w tym sezonie w 75% spotkań.(33razy w 44spotkaniach) Jego srednia nieco ponad 11zb/mecz.
Jak to nie wejdzie to biorę kredyt i zmieniam prace...
Pzdr
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
W meczu Bauru musieli dostac cynk od bukow, bo to nie mozliwe...od czasu jak napisalem linia 171...kompletnie przestali grac plus fakt ze kursy zamrozone byly na bet365 przez dosc wieksza chwile, ato nie sa amatorzy czy ost miejsca ligi Brazylijskiej.Ale zobaczymy, dalej wierze ze wejdzie.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
W meczu Bauru musieli dostac cynk od bukow, bo to nie mozliwe...od czasu jak napisalem linia 171...kompletnie przestali grac plus fakt ze kursy zamrozone byly na bet365 przez dosc wieksza chwile, ato nie sa amatorzy czy ost miejsca ligi Brazylijskiej.Ale zobaczymy, dalej wierze ze wejdzie.
Przestałem czytać po tym zdaniu :p
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
W meczu Bauru musieli dostac cynk od bukow, bo to nie mozliwe...od czasu jak napisalem linia 171...kompletnie przestali grac plus fakt ze kursy zamrozone byly na bet365 przez dosc wieksza chwile
Ooo stary, to odjechales teraz:grin::grin::grin:
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
W meczu Bauru musieli dostac cynk od bukow, bo to nie mozliwe...od czasu jak napisalem linia 171...kompletnie przestali grac plus fakt ze kursy zamrozone byly na bet365 przez dosc wieksza chwile, ato nie sa amatorzy czy ost miejsca ligi Brazylijskiej.Ale zobaczymy, dalej wierze ze wejdzie.
Powiem Ci,że ja praktycznie lige brazylijską sobie odpuściłem, jeszcze w poprzednim sezonie grałem. W tym cholernie nieprzewidywalna,a kursy nie zachwycają. Wole pograc Chile, Meksyk, z dużo większą skutecznością.
P.S. over wykręcą,będzie dogrywka,a i bez niej pewnie ok 160 sie zakręci.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
W meczu Bauru musieli dostac cynk od bukow, bo to nie mozliwe...od czasu jak napisalem linia 171...kompletnie przestali grac plus fakt ze kursy zamrozone byly na bet365 przez dosc wieksza chwile, ato nie sa amatorzy czy ost miejsca ligi Brazylijskiej.Ale zobaczymy, dalej wierze ze wejdzie.
Bauru 3ka za 3ką ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Panowie, prawda jest taka,że linia 161pkt ,jak na te zespoły wysoka nie była i nie ma się co dziwic,że Atp ją polecał. Może i nie wejdzie,bywa, ale typ był przemyślany, a niestety 80% typów na forum , to na tzw &quot;pałe&quot; bez ładu i składu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 43

krak

Użytkownik
Panowie, prawda jest taka,że linia 161pkt ,jak na te zespoły wysoka nie była i nie ma się co dziwic,że Atp ją polecał. Może i nie wejdzie,bywa, ale typ był przemyślany, a niestety 80% typów na forum , to na tzw &quot;pałe&quot; bez ładu i składu.
ja tam nie mam nic do typu tylko się zdziwiłem co napisał w trakcie meczu jak nie szło po jego myśli. Normalna rzecz raz wchodzi raz nie wszyscy szukają value i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom