>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
dobra wchodze w to maroko -1 do przerwy @5,50 kurs piechotą nie chodzi :]
jak masówka leci to lecimy i czekamy na mecz do wyjęcia sporo wczoraj turecka siadła z dużym kursem może i dziś siadnie :]
 
S 31K

sobolekk

Użytkownik
oj przelecicie sie na tym Maroko, gracie na nich jakby to byli jacys magicy pilki. Warto bylo na nich grac jak jeszcze kursy byly normalne ale teraz jak juz sa 1,30 to prosze was...
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja ten mecz najzwyczajniej w świecie odpuszczam. Tam dla mnie 1.5 na handi +1.5 na Finów (bo Maroko męczy bułe niemiłosiernie jak gra, prawdziwi minimaliści) jest równie prawdopodobny co -1.5 dla Maroka (ze względu na dziadowy skład Finów, brak solidnych piłkarzy) ????
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
no i jeszcze myślę nad
FC Oss - De Treffers
ale to już po rozstrzygnięciu tego Maroka
FC Oss koncówka rundy bardzo udana... dużo strzelali no i coś tam tracili overy po 4.5 czy 5.5 gola nawet wchodziły
Ostatnio grali 6 dni temu z Achillesem i wygrali 3-1... wiec forma strzelecka utrzymana no i tradycyjnie coś puścili
dzisiaj FC Oss i jakiś duży over do pogrania...ale to później
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
no i przestrzegał bym z nadmierną podpałką na Lekhwiya SC
2 kluczowych piłkarzy dzisiaj nie gra !
sam analizowałem ten mecz bo chciałem coś tam pograć typu Lekhwiya SC i over 2.5 bo
Lekhwiya SC na 14 meczy w lidze ma aż 14 overów klasycznych wiec fajnie by było...

ale odpuściłem z ww względu.... ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
no i przestrzegał bym z nadmierną podpałką na Lekhwiya SC. ????
Też o tym myślałem. Zobaczymy jak sobie poradzą bez El Aarabiego. Ostatnie mecze mieli z dołem tabeli, chociaż te 10-0 dobre.
W Al-Gharafa wracają do gry Weiss i Nemeth, obaj wisieli za kartki w ostatnim meczu. Chyba celowo poszli odpocząć bo dostali w 53 i 54 kartki
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Też o tym myślałem. Zobaczymy jak sobie poradzą bez El Aarabiego. Ostatnie mecze mieli z dołem tabeli, chociaż te 10-0 dobre.
W Al-Gharafa wracają do gry Weiss i Nemeth, obaj wisieli za kartki w ostatnim meczu. Chyba celowo poszli odpocząć bo dostali w 53 i 54 kartki
dokładnie... i można popróbować ustrzelić małą niespodziankę ;)
ja czekam na live ????
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Werder slabiutka pierwsza jedenastka. Ale trzeba czekac na sklad KSC.
podałbyś ??
bo 2 mecz mają o 18:00 transmitowany w niemieckiej TV z duzo lepszym rywalem... wiec pewnie 2 lub nawet 3 garnitur z Karlsruher
a Karlsruher jak wystawi 1 jedenastkę to śmiało do grania :p
kurs 3.00 do zaatakowania lub DNB ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom