>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
podałbyś ??

bo 2 mecz mają o 18:00 transmitowany w niemieckiej TV z duzo lepszym rywalem... wiec pewnie 2 lub nawet 3 garnitur z Karlsruher

a Karlsruher jak wystawi 1 jedenastkę to śmiało do grania :p
kurs 3.00 do zaatakowania lub DNB ! ????
Zetterer - S.Garcia, Sané, Verlaat - Zander, Delaney, Fritz, Bauer - Schmidt - Pizarro, Jóhannsson

Juz powoli to opisuje, ale czekam na KSC
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
a jak myslicie Valencia da rade? nie przegra?
ja bym nie ruszał...
po pierwsze bez obrony Valencia
- Mangala kont
- Garay kont
- Abddenour reprezentacja
- Gaya kont
- Cancelo kartki
zostaje tylko 1 obronca lewy Sigueira i prawy Montoya
nic wiecej !!!!!
ALERT
a po drugie Osasuna w koncu musi serię porażek skończyć
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
ja bym nie ruszał...
po pierwsze bez obrony Valencia
- Mangala kont
- Garay kont
- Abddenour reprezentacja
- Gaya kont
- Cancelo kartki
zostaje tylko 1 obronca lewy Sigueira i prawy Montoya
nic wiecej !!!!!
ALERT
a po drugie Osasuna w koncu musi serię porażek skończyć
no i PS nie zagra Nani....
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Claudio Pizarro nie jedzie do Bruggi i będzie grał z Karlshruher, hehe, tak samo jak i innych kilku piłkarzy, który zagrali w ostatnim meczu ligowym z Hoffenheim. Niezłe kabarety. Ciekawe jak będzie wyglądała jedenastka z Bruggią.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Claudio Pizarro nie jedzie do Bruggi i będzie grał z Karlshruher, hehe, tak samo jak i innych kilku piłkarzy, który zagrali w ostatnim meczu ligowym z Hoffenheim. Niezłe kabarety. Ciekawe jak będzie wyglądała jedenastka z Bruggią.
do Brugge nikt nie jedzie
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Juz powoli to opisuje, ale czekam na KSC
O tobie pomyślałem myśląc nad analizą w kontekście tych dwóch spotkań Werderu rozgrywanych niemalże o jednakowej porze ????
Ciekawe co ten trener zamierza.

do Brugge nikt nie jedzie
W sensie, że kto tam będzie z nimi grał. Nie wiem jak ugryźć te spotkania, a chcę, bo czuje, że można to fajnie wytypować.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Werder - KSC odpuszczam, KSC tez nie wychodzi jakims rewelacyjnym skladem, a juz Orlishausen na bramce to zart.
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
O tobie pomyślałem myśląc nad analizą w kontekście tych dwóch spotkań Werderu rozgrywanych niemalże o jednakowej porze ????
Ciekawe co ten trener zamierza.
ale to Bema nie bedzie grała w Belgi... te mecze podejrzewam że w jakimś cieplusim kraju rozgrywane bedą ???? wiec trener ogarnie
ale wiadomo że piłkarze nie bedą grali 2 spotkań... nie realne ????
Na Brugge ładnie spada kurs ????
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Claudio Pizarro nie jedzie do Bruggi i będzie grał z Karlshruher, hehe, tak samo jak i innych kilku piłkarzy, który zagrali w ostatnim meczu ligowym z Hoffenheim. Niezłe kabarety. Ciekawe jak będzie wyglądała jedenastka z Bruggią.
Znaczy to w Hiszpanii grane jest.
Kilka nazwisk się znajdzie, Moisander, Gebre w obronie, Grillitsh Januzović, Gnabry, Bartels czy Kruse. Tam najlepiej w over uderzyć, Brugia swoje powinna zrobić, Weder też z jedną strzeli
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Znaczy to w Hiszpanii grane jest.
Kilka nazwisk się znajdzie, Moisander, Gebre w obronie, Grillitsh Januzović, Gnabry, Bartels czy Kruse. Tam najlepiej w over uderzyć, Brugia swoje powinna zrobić, Weder też z jedną strzeli
szczerze to troszkę nie rozumiem trenera....
bo logicznie myśląc 1 mecz powinno grać się 2 składem i młodzieżą żeby zobaczyć kto co potrafi i może dać pierwszej jedenastce
a drugi ten ważniejszy wyjsc pierwszym garniturem bo za pare dni trza będzie w lidze wystartować i trzeba miec jakis materiał...a tak to ani w piz... ani w oko
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
a co do meczu Osasuna - valencia
najlepiej pograć over 3.5 gola 3.25bet365
lub nawet over 4.5 gola po 6.00 bet365
Osasuna tak jak Valencia bez totalnej obrony
obie drużyny nie mają obrońców na ten mecz !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom