>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
bo logicznie myśląc 1 mecz powinno grać się 2 składem i młodzieżą żeby zobaczyć kto co potrafi i może dać pierwszej jedenastce
Dokładnie, tak samo Freiburg wczoraj zrobił. Zamiast z Vaduzem pograć drugą 11stką to wstawił najlepszych i to dając im pełne 90 minut gry. Na PSV wychodzą dziadowskim składem i tyle było z Freiburga DNB. Dobrze, że to można wszystko obserwować i wycofałem w porę zmieniając na PSV
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja osobiście pograłem na Werder po 2.30 z KSC. W miarę silny skład, jest szansa a też nie do końca jestem pewien czy rywale też nie przeprowadzą zmian itp.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Według Twittera mieli zacząć o 14:20, jakaś obsuwa, bo boisko zajęte
Pewnie będzie takiego typu towarzyski jak wczoraj rezerwy wolfsburga. Jakieś dzieci za bramką się przewalały gromadami, w jakiegoś przepychanego się bawiły, albo w holenderskiej: boczne boisko i jakieś hałdy drzewa za bramką xD Te towarzyskie niższego szczebla mają bardzo humorystyczny urok ????
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Po zerknieciu w sklady dalem na czuja Werder, nastroje w lidze nieciekawe ale pamietam ze sparingi grali fajnie przed sezonem ???? KSC ostatnio underowo ale to nie zapora nie do przejscia.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
MOROCCO starting line up vs Finland:
Munir El Kajoui-Mehdi Benatia (C)-Hamza Mendyl-Nabil Dirar-Ghanim Saiss-Youssef Ait Benasser-Karim El Ahmadi-Faycal Fajr-Mbark Boussoufa-Youssef En-Nasyri-Youssef El Arabi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom