>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Jakies info na temat skladow? Skad takie przypuszczenia na Maroko?
Wiec tak jak wczoraj pisałem na temat Wybrzeża Kości kurs na zw 2.00✅ bet365 pobrany przed meczem i potem live 1 gol Wybrzeża⛔ 1 połowa Wybrzeże⛔ i przy 1-0 dnb na Wybrzeże po 3.50 bet365✅
Potem Ugandy...ale tu już nie byłem przed meczem taki pewny pograłem dnb po 2.05✅ bet365 i na live 1✅,2✅,3⛔,4✅ gol dla Ugandy i potem 5 ⛔ ale to już bardzo delikatnie
Wszystkie te zespoły są w trakcie przygotowań do Pucharu Narodów Afryki
A zespoły z którymi grają na ogół 2 garnitury... Szwecja... praktycznie nie istniała samobójcza bramka a Wybrzeże mogło ich roznieś tylko im się nie chciało :/
Uganda to samo Słowacja bez nazwisk i pogrom 3-1
Dzisiaj będzie to samo z Marokiem....
Finlandia krajowi gracze czyli total dno (podstawowa Finladnia wyceniana na jakies 10 mln euro)
a Maroko wyceniane na jakies 75mln euro ma takie nazwiska jak:
- Benatia Juventus
- da Costa Olympiakos
- Sais Wolverhampton
- El Ahmadi Feyenoord
- Bennasser Nancy
- Obbadi Lillie
- Boufal Southampton &lt;ale obecnie chyba jakis uraz&gt;
- El Kauddori Napoli
- Fajr Deportivo
- Dirar Monaco
- Carcela Gonzalez Granada
- El Arabi teraz Katar były piłkarz Granady z tego co pamiętam
- Nesyri Malaga
Wiec ta Finladnia dzisiaj pare brameczek dostanie...
oczywiscie nikomu nie karzę tego grać...ale jak ktoś ma ochotę zarobić to to proponuję
Ja osobiscie pograłem troszkę zakładów na to spotkanie
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Wiec ta Finladnia dzisiaj pare brameczek dostanie...

oczywiscie nikomu nie karzę tego grać...ale jak ktoś ma ochotę zarobić to to proponuję
Ja osobiscie pograłem troszkę zakładów na to spotkanie
Gdzie jest mecz rozgrywany?
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
bet365 chyba myśli inaczej bo kurs na to zdarzenie to @17
co do kursu to moim zdaniem jakieś nieporozumienie
na Wybrzeże 4.50 żebedą w finale a tym odmłodzonym składem nie wiem czy z grupy wyjdą Kamerun 8.50 który też nic nie gra... tylko fakt że to Kamerun to może taki kurs
Z Algerią (która ma chyba najmocniejszy skład) Senegalem i Ghaną się zgodzę że kursy mniejsze od Maroka...
dzieki za info że jest 17 ja oczywiscie delikatnie spróbuję na Maroko i Algerię dla mnie na prawdę te 2 zespoły bedą się liczyć w turnieju....
Z małym plusem w stronę Algerii ale kto wie może tak się ułoży że w finale bedzie Algeria z Marokiem bardzo bym chciał ????
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Sklad Suomi nie do konca krajowy. Chociazby ma wystapic Walter Viitala (Viborg FF) oraz
Kari Arkivuo (BK Hacken).
Reszta to chyba zawodnicy krajowi.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam, ma ktos info dot.skladu Werderu na mecz o 14.00 z Karlsruher bo maja dzis kolejny mecz z Brugge wiec mozliwe teraz wpuszcza mlodziez
 
kyja 178

kyja

Użytkownik
Przewidywany sklad Finow
1 Walter Viitala
5 Juhani Ojala
6 Matej Hradecký
7 Simon Skrabb
8 Juha Pirinen
11 Rasmus Schüller
13 Kari Arkivuo (C)
15 Markus Halsti
16 Sakari Mattila
20 Petteri Forsell Miedz Legnica ????
21 Tim Väyrynen
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Sklad Suomi nie do konca krajowy. Chociazby ma wystapic Walter Viitala (Viborg FF) oraz
Kari Arkivuo (BK Hacken).
Reszta to chyba zawodnicy krajowi.
no własnie no to na tle takich graczy jak Benatia, El Arabi , El Ahmadi czy Kadduri no to nie ma o czym mówić
Liga Fińska jedna z gorszych w Europie...w sumie pół-amatorzy
w Maroku zaś czołowe ligi Europejskie... Hiszpańska, Włoska, Holenderska, Francuzka czy Grecja
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Maroko - Finlandia to jest mecz towarzyski jak dobrze rozumiem i chyba ma posłużyć trenerowi Maroka do przetestowania jakiejś koncepcji. A czy to będzie polegało na strzelaniu bramek to nikt nie wie. Ja osobiście obstawiałbym BTS, Finowie nie będą przecież stać i się patrzeć, a w takim meczu najłatwiej strzelić. Nie widzę kursu na BTS ale jak się mecz zacznie to pewnie wskoczy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom