>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
ktos chyba na tym portugalskim koszu tym info chcial sobie podbic kursy bo narazie to wyglada tak jakby to gospodarze grali bez 3 kluczowych zawodnikow
O tym samym pomyślałem, w połowie handi jest 3 razy większe jak pre. Portugalce mieli takie info na krajowym podwórku i nikt tego nie zbijał? zakaz gry mają czy co
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
O tym samym pomyślałem, w połowie handi jest 3 razy większe jak pre. Portugalce mieli takie info na krajowym podwórku i nikt tego nie zbijał? zakaz gry mają czy co
koles sobie cos nawymyslal nawet nie podal konkretnych nazwisk, a kurs zaczal dopiero leciec jak info sie pojawilo na FB przyjrzalbym sie tym osobom blizej co to napisaly.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Kinguin nie odda im 10 rund, nie ma opcji !
Muffin Lighting z damskim stand inem (który był najlepszy z nich) wzięło 6 rund. Myślę, że może być close game, szczególnie jak mapa będzie faworyzowała mocno którąś ze stron.
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Ostatecznie :Brooklyn +12,5pkt (nie sądzę, aby osłabieni mistrzowie ścierali za bardzo na wyjeździe)- kurs 1.95 oraz Wizards -5,5pkt kurs 2.0 (Sota ma kim grać,ale ostatnio wyjazdowo
przegrała UWAGA z Philą i Denver, więc forma nie najwyższa.
Czas na Marcina, musi ograniczyć Townsa.
Całkowity kurs 3,9
 
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
Muffin Lighting z damskim stand inem (który był najlepszy z nich) wzięło 6 rund. Myślę, że może być close game, szczególnie jak mapa będzie faworyzowała mocno którąś ze stron.
Tainted Minds to zbieranka... żeby ten zakład ci wszedł potrzeba im 10 rund, jak im oddadzą więcej jak 6 to się mocno zdziwie
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Bravado @3,40 bet365
Kończą po stronie CT. Moim zdaniem do ugrania ???? @up, ja tego zakładu nie podałem, to zakład miri0, ja mu zaufalem i zagralem za lekka stawke.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
masakra jakaś z tymi trójkami gości, 15 różnicy a tak na styku by było... ehhh
co do wpisów niektórych nie będę nawet komentował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Dyrone93 272

Dyrone93

Użytkownik
To jest cała piątka ze starego Athletico ;) Grają ze sobą długo już.
Półamatorski team który grał z nikim ???? Nie znam tych graczy więc taka informacja mi wystarczy by wiedzieć że nie ugrają 10 rund z Kinguin ...
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Zagralem sobie tu over 2,5 bramki w pre, jeden z najsxybciej rozliczonych zakladow:]
No wlasnie widzialem linię 2,5 pre chyba @1.8? a potem patrzę, a juz było 2:1 po 30 min praktycznie ???? nie wiem, czy to buk źle linie dał, czy taki meczyk, a kurs @2.5 na jedną bramkę do przerwy w 30 minucie też trochę prezent ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom