>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
P 195

porugalia

Użytkownik
Fajnie, że rozpocząłem dyskusję nba ???? ???? ????
Swoją drogą Wizards dziś dla mnie aż za pewne i ten myląco wysoki kurs na nich ???? ???? : :d
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Nie na żywo, ale było już tutaj mówione o tym meczu, więc napiszę tylko, że wjechały kursy. Na handicap +6,5 rundy przeciwko Kinguin jest kurs 1,80 w bet365. Ziomeczek jakiś tu podawał, że warto, ja się nie znam aż tak na tych zespołach, żeby to oceniać.
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Trynindad i tobago
Ma pau x2 @ 1.9
Powinni spokojnie to wyciagnac graja w przewadze jedenego zawodnika i sa o wiele.lepsza ekipa
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Nie na żywo, ale było już tutaj mówione o tym meczu, więc napiszę tylko, że wjechały kursy. Na handicap +6,5 rundy przeciwko Kinguin jest kurs 1,80 w bet365. Ziomeczek jakiś tu podawał, że warto, ja się nie znam aż tak na tych zespołach, żeby to oceniać.
Sota na wyjazdach kiepsko. Polegnie w stolicy. -1.5pkt, kurs 1.53
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Nie na żywo, ale było już tutaj mówione o tym meczu, więc napiszę tylko, że wjechały kursy. Na handicap +6,5 rundy przeciwko Kinguin jest kurs 1,80 w bet365. Ziomeczek jakiś tu podawał, że warto, ja się nie znam aż tak na tych zespołach, żeby to oceniać.
Przez tr mrozy,nie trybie chyba dobrze;) Co to to,to jest ?
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Ja bym nie grał nic przeciwko Kinguinom, bo Polacy są w mega formie, szczególnie Szpero. Nie znam Australijczyków w ogóle, ale ten turniej jest na tyle mierny, że Kinguin weźmie go w cuglach i takie teamy nie powinny stawić im oporu.
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Ja bym nie grał nic przeciwko Kinguinom, bo Polacy są w mega formie, szczególnie Szpero. Nie znam Australijczyków w ogóle, ale ten turniej jest na tyle mierny, że Kinguin weźmie go w cuglach i takie teamy nie powinny stawić im oporu.
Zgadza się, że Polacy są w mega formie i też ich stawiam w roli faworyta. Ale kurs 6.0 to spore value, szczególnie, że grana jest tylko 1 mapa. Australijczyków śledzę od dłuższego czasu i mają chłopaki potencjał zająć pozycję Renegades na scenie ;)
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
ktos chyba na tym portugalskim koszu tym info chcial sobie podbic kursy bo narazie to wyglada tak jakby to gospodarze grali bez 3 kluczowych zawodnikow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom