>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [49]

Status
Zamknięty.
mocce 2K

mocce

Użytkownik
Stoch top3 @2,25 całoroczny

Serio? Dla mnie value ogromne. Jak wiemy aktualnie najlepszą formę z całej stawki prezentuje Domen Prevc. Fakt potrafi odlecieć niemiłosiernie daleko reszcie stawki, ale czy potrafi oddać 8 równych skoków na przestrzeni paru dni ? Śmiem wątpić. Oprócz niego najrówniej skaczącym zawodnikiem w ostatnim czasie jest Stoch. Engelberg : 9 i 2 , Lillehammer : 1 i 4, Klingenthal : świetne 2 skoki w drużynie oraz 4 w indywidualnym. Nie biorę pod uwagę konkursu inauguracyjnego bo to był pierwszy konkurs i było różnie. Mistrz świata, człowiek przede wszystkim który złapie formę i potrafi oddawać regularne dobre skoki. A czy formę ma? Moim zdaniem tak i w turnieju czterech skoczni to potwierdzi. Fakt patrząc na ostatnie wyniki Domen jest nie do objechania, ale to jest turniej czterech skoczni, tu trzeba skakać regularnie, i ja tu pisze o podium a nie o pierwszym miejscu, czyli oprócz Domena może jeszcze ktoś wyprzedzić Stocha, a tak naprawdę kandydatów mamy jeszcze moim zdaniem 2 : Kraft i Tande. I moim zdaniem między tą czwórką rozegrają się miejsca na podium. Bo jak ktoś nie ma teraz formy to mała szansa że będzie miał ja na turniej czterech skoczni . Ja grałem jeszcze po @32 zwycięstwo w całym turnieju na betsson wisiało, teraz już tylko @5,5 ale też można zagrać. Powodzenia !!
Pięknie ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom