>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Ok. To gram tak :
Colorado ML
Ottawa ML
Calgary ML
(Nhl) po 3j. Bet
I nba :
Under na GSW na druzyne
Bucks win
Phila win
Po 2j bet.
Jak zawsze us odwrotnie i bedzie $$.. :cool:
 
D 0

dutra

Gość
1.Przeczytaj analizę Dutry w dziale
2. Spójrz na tabelę(szczególnie u siebie)
3. Bierz kredyt i graj do 60&#39;, albo chwilówkę i handicapy

Dzikusy to rewelacja ligi. Praktycznie nie tracą bramek, a spokojnie odprawiają największych kozaków z pokaźnym bagażem. Drużyna bardziej opierająca się na Team Spirit niż na gwiazdach. Z drugiej strony obraz nędzy i rozpaczy z Colorado. Akurat z nazwą trafili, bo są obecnie z formą w podobnym kanionie + brak pierwszego bramkarza
I potwierdzony bramkarz który też w gazie
Pamiętajmy że to NHL, różnie bywa :cool:
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
I potwierdzony bramkarz który też w gazie
Pamiętajmy że to NHL, różnie bywa :cool:
Ja chcę tylko jednego...żeby Blues przegrali w Teksasie z Gwiazdkami, pod których tak się we wczorajszym meczu oszczędzali. Jestem zły
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
kusicie Panowie, aż mnie korci żeby oglądnąć, choć ja w ogóle nie widzę krążka ???? DD
Ja od kiedy wylądowałem na brytyjskiej ziemi, czuję się jakbym był w Stanach:
Oglądam po nocach hokej i kosza i żyję na burgerach z frytkami ????

Pens vs Rangers
u5,5
1.8
Całoroczny

Strażnicy bez lidera Nasha, a Pingwiny ostatnio wyglądają na mocno ospałe. Widzę jakieś 2:1, 1:2
 
H 902

hank

Użytkownik
Ja nie oglądam NHL, i wiadomo dlatego nie zagram tego betu, ale w US Sport akurat porażka przychodzi bardzo często znienacka, a seria 7W to już sporo.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Widzę że Cię dupeczka piecze motzno ;) Z wygranych przegrałem, odrobiłem w 5 dni, już wypłacone, na koncie leży. Happy? :cool: To że upubliczniłem tę informację to tylko ze względu na to, że chcę być uprzejmy i pomóc innym, przestrzegając by tego nie grali, bo nie warto. Ty ile wygrałeś ostatnio cwaniaku że tak hapiesz?
Więc Perek tak przestrzega przed braniem chwilówek na zakłady, jak ty graniem grubo na rożne, a się go czepiasz.
Może i odrobiłeś, ale i tak szarżujesz na swoim graniu i przy większym limicie pecha jesteś w plecy, bo z pewnością granie za 2,5-5% budżetu jest dla ciebie obce.
Ja wszystkie swoje typy rozliczam (skuteczność można sobie sprawdzić). Ja nie mam w zwyczaju chwalić się, ile wygrywam i ile przegrywam. Ale to wynika z natury. Twoja najwyraźniej jest inna ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom