>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [47]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Arsenal - WBA, po przerwie dać na Arsenal, bo Arsenal ich ciśnie, tylko 1 dobry strzał i wyjdą na prowadzenie.
Przepraszam ale co robi Arsenal??? Sądząc po twojej sygnaturze (avatarze) to jesteś tak samo kibicem Arsenalu jak ja i tak samo im życzysz wygranej dziś, ale przy tym co oni dziś prezentują to złamanego grosza bym na nich nie dał. Gramy od kilku kolejek żenująco słabo. A dziś to mi śmierdzi 0-0. Ale obym się mylił.
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Przepraszam ale co robi Arsenal??? Sądząc po twojej sygnaturze (avatarze) to jesteś tak samo kibicem Arsenalu jak ja i tak samo im życzysz wygranej dziś, ale przy tym co oni dziś prezentują to złamanego grosza bym na nich nie dał. Gramy od kilku kolejek żenująco słabo. A dziś to mi śmierdzi 0-0. Ale obym się mylił.
A czy Chelsea się nie męczyła z WBA? spokojnie jest 2 połowa, a Arsenal powinien ugrać 3 pkt.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
A czy Chelsea się nie męczyła z WBA? spokojnie jest 2 połowa, a Arsenal powinien ugrać 3 pkt.
OK. Wygrała. Arsenal też może wygrać. Pewnie nawet wygra. Ale nie pisz, że gniecie przeciwnika - bo to jest nieprawda. Zabrzmiało to tak, jakby mieli już z pięć setek. A ja tutaj to nawet jednej w pierwszej połowie nie widziałem. Bo przecież nie ten strzał Sancheza w środek bramki, czy Iwobiego nad bramką.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Mourinho musi skrzydła ruszyć na drugą połowę, bo zęby bolą. Środek za to dobrze funkcjonuje no i Pogba bardzo blisko bramki. Pickford raz pięknie bronił.
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
OK. Wygrała. Arsenal też może wygrać. Pewnie nawet wygra. Ale nie pisz, że gniecie przeciwnika - bo to jest nieprawda. Zabrzmiało to tak, jakby mieli już z pięć setek. A ja tutaj to nawet jednej w pierwszej połowie nie widziałem. Bo przecież nie ten strzał Sancheza w środek bramki, czy Iwobiego nad bramką.
A nie gniecie przeciwnika? Ciągle jest na ich połowie i pod ich bramką, a to, że mają problemy ze skutecznością, to już inna bajka. Moim zdaniem Arsenal dominuje i to wyraźnie, tylko brakuje wykończenia, więc w 2 połowie mam nadzieję, że to poprawią i wynik będzie 1:0 lub 2:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom