>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
W Leverkusen pewnie wpadnie coś bliżej 90&#39;
Ja pograłem od razu
over 3,5
1,55
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Pytanie na szybko. Każdy dostał freebet od Winmasters w związku z przejściem na nowa platformę? Dostałem takiego SMSa od nich, wchodzę na stronę, chce sie zalogować a tam jest prośba o reset hasła. Wszystko gra, czy panikuje?
wsyzstko gra, ostatnio wysylali maile o tym ze po zmianie platformy trzeba bedzie resetowac haslo, freebet na koncie
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
30 min grali dobrze, potem Monaco trochę przejęło inicjatywę i zdobyli gola, zaraz 2 połowa, to jak będzie coś godnego do gry, to nie omieszkam wrzucić ????

Będzie się im jeszcze chciało?
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Bayer Leverkusen u19 vs Monaco u19 &gt; over 3.5 FT @1.80 w Bet365, dobry, zywy mecz, Leverkusen musi wygrac, jesli chce awansowac dalej, atakuja od poczatku 2 polowy, generalnie ofensywnie grają obie ekipy i jezeli jedna z nich zdobedzie gola, to druga bedzie musiala postawic wszystko na jedną karte, a bramka jest raczej kwestia czasu
Bayer 1:2 Monaco, braklo ⛔ chociaz okazji bylo sporo, samo Monaco moglo wsadzic na 1:3 :/
 
babunia 316

babunia

Użytkownik
Morecamble Rezerwa
typ: over 1,5 w meczu
kurs: 3

na dobry początek, ale bez szaleństwa ze stawką
⛔⛔⛔

no niestety, oba overki na minus, z poważniejszymi propozycjami wrócę wieczorem, skupię się na LM i późniejszym meczach lig południowo -amerykańskich, tam mi to nienajgorzej wychodzi. Pozdro i do usłyszenia
 
Semtex 248K

Semtex

Użytkownik
Totki @2.5

Oglądam ten mecz od 17 minuty jakoś i CSKA prawe nic nie gra, żadnej groźnej akcji nie było, a Tottenham conajmniej dwie setki zmarnował, muszą to wygrać.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
jak się gra jakieś wietnamsko irańskie wynalazki na live to tak jest ;] jak się gra swoje dziedziny to jest bukmacherka jak się gra wszystko na live to jest uzależnienie :p
Oj tam, od razu.

Założyłem budżet 50f i tak się bawię czekając na LM
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dobra to ja od siebie coś dorzucę bo te Chiny to amatorka, oczy łzawią od samego paczenia :p macie męski sport Sibir Nowosybirsk - Awangard Omsk 2 @ 1,97 i nie mówcie że Mikołaj wam nic nie dał :p
dwie typowo defensywnie grające ekipy, awizowany do gry Shumakov ale on wraca po kontuzji do tego tylko Danny Taylor bo Salak kontuzjowany a dla mnie Czech jest lepszym goalie. Omsk wiadomo dobre wyjazdy, ogólnie jedna z lepszych linii defensywnych, ja tu dużo goli nie widzę zobacz ostatnie wyniki 2:0, 3:0 dla AO do tego żałosne ostatnie mecze z Nowokuźnieckiem i Niżniekamskiem gospodarzy.
✅ 3:1 dziękuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom