>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Xinjiang -5 po 3,05.
118 - 121 Xinjiang win.


Skandal. Po Q3 było 18 pkt przewagi. Xinjiang w każdym elemencie był lepszy. Przyszła 4 kwarta i co? Sędziowie włączyli się do gry. Nie mówię tego że zakład przegrany i jestem nieobiektywny. Ja zamknąłem z około 91% zyskiem po Q3. 14 sekund Xinjiang ma posiadanie i prowadzi 6 pkt, Darius Adams dostaje piłkę po czym leci przez cały parkiet, jest pod koszem fauluje go 2 obrońców, i uwaga. Sędzia najpierw gwiżdżę faul, po czym zmienia decyzję na błąd kroków lub faul ofensywny? Na dodatek zawodnik Xinjiang dostaje technika nie wiadomo za co. Robi się +4 i piłka Shanxi. To tylko 1 z wielu poważnych błędów sędziowskich w Q4. Sorry, ale nic nie poradzę jak ustawiony mecz. Na 18:00 mam typ ze Słowacji, podam go za jakiś czas.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
co tam sie zadzialo?
Szczerze, to nie mam pojęcia. Bramkarz wyleciał po rozmowie z sędzią, więc pewnie coś mu tam powiedział...osioł jeden, w tak istotnym meczu
Wietnam w 10 i muszą strzelić
Dodam tylko, że 5 minut po tym jak zagrałem bramkę dla gospodarzy :
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Szczerze, to nie mam pojęcia. Bramkarz wyleciał po rozmowie z sędzią, więc pewnie coś mu tam powiedział...osioł jeden, w tak istotnym meczu
Wietnam w 10 i muszą strzelić
Dodam tylko, że 5 minut po tym jak zagrałem bramkę dla gospodarzy :
no i wpadło ???? ) tez pogralem ich bramke heh ???? baja ????
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Katar
Umm-Salal - Al Gharafa
over 1,5
do przerwy 0:0, ale oni między sobą grają hokej: 4:4 czy 4:3
w Katarze to kwestia jednej bramki i będa latać jak opętani
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom