>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
nie wiem jak racjonalnie wytłumaczyć, że przegrywające u siebie Glory nie zrobiło nawet 1 rożnego przez ostatnie 30 minut ze śmiesznym Newcastle.
To tylko pokazuje, że bukmacherka to loteria
 
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Pograne ostro na Chorwację. NK Solin - NK Zagrzeb powyżej 2.5 gola @2.05, B365, za 300. Jedziemy :&gt;
Przed przerwą jest już 1:1, szybki gol gospodarzy i wyrównanie w 38 minucie gości. Brakuje jednej bramki.
Ale otwarty meczyk w Solinie. Gospodarze w 45 minucie zamykają kuponik strzelając na 2:1. 315 przytulone, dziękuję ???? ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Tylko ja mam problem z całorocznym? Nie mogę zagrać zakładów w pre, bo po prostu nie widzi mi dyscyplin z lewej strony. Te ich zmiany póki co to jedno wielkie fiasko.
E: Wszedłem przez &quot;zapowiedź&quot; meczu Piasta z Legią z prawej strony i tam cofnąłem się do zakładki &quot;piłka nożna&quot;, masakra jakaś.
E2: Aha, fajnie. Teraz nie mogę kliknąć danego zakładu, bo po prostu jak wciskam na jakiś bet to nic się nie dzieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom