>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [45]

Status
Zamknięty.
K 640

KitJhJAWU

Użytkownik
Tylko ja mam problem z całorocznym? Nie mogę zagrać zakładów w pre, bo po prostu nie widzi mi dyscyplin z lewej strony. Te ich zmiany póki co to jedno wielkie fiasko.

E: Wszedłem przez &quot;zapowiedź&quot; meczu Piasta z Legią z prawej strony i tam cofnąłem się do zakładki &quot;piłka nożna&quot;, masakra jakaś.

E2: Aha, fajnie. Teraz nie mogę kliknąć danego zakładu, bo po prostu jak wciskam na jakiś bet to nic się nie dzieje.
Tylko ja preferuję stawianie z aplikacji mobilnej? Rach ciach i zakład postawiony, telefon można mieć zawsze pod ręką. Pełna wygoda. Stronki internetowe są cholernie ociężałe. Nieczytelne. Zwłaszcza B365. Czas to pieniądz ???? Zwłaszcza w tej branży ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Tylko ja preferuję stawianie z aplikacji mobilnej? Rach ciach i zakład postawiony, telefon można mieć zawsze pod ręką. Pełna wygoda. Stronki internetowe są cholernie ociężałe. Nieczytelne. Zwłaszcza B365. Czas to pieniądz ???? Zwłaszcza w tej branży ????
Też często stawiam z telefonu i faktycznie nie ma żadnego problemu. Już się naprawiło. Nie wiem czy to ich wina czy mojej przeglądarki (FF).
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
czy tylko u mnie forum dziwnie działa ? Barca bez polotu jak dotychczas, czyżby coroczna zimowa obniżka formy ???? Osasuna +2.5 @ 1,67 Newcastle Jets 2 rozne w 45 min za 1.44 chyba value AKO 2.54
zamykam z 90% doswiadczenie duzo daje, zagralem osasune +2.5 w 15 minucie, potem 2 barcy do 80&#39; a w 85 zamknalem z 90 % kupon z osa +2.5
 
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Ja rozmawialem dlugo z Dziadkiem z Debreczyna, m.in wlasnie o meczy Barcelony z Osassuna. Mimo braku Neymara Barcelona dzis faworyt ogromny, mimo ze na wyjezdzie. Barcelona walczy o kazde zwyciestwo szczegolnie teraz gdy 6 punktow straty i meczu siebie z Realem juz za nimi na remis. Kazda strata punktow moze skonczyc sie zle bo Real mimo wszystko bedzie punktowal ale starty jakis zanotuje do konca sezonu. Osassuna w tym sezonie to dostarczyciel punktow i slaba defensywa. Traca bramki na potege.
Barcelona jesli nie chce miec nerowowki w spotkaniu to zapewne zamknie spotkanie w I polowie, a napewno nie bedzie grala na bezpieczne 1-0 bo to sie moze skonczyc przypadkowym golem, kontra w ostatnim minutach meczu.
Dlatego uwazam, wspolnie z Dziadkiem z Debreczyna, kibica z tradycjami druzyny Debreczynskiej i Katalonskiej, ze dzis atrakcyjnie i mega pewnie zapowiada sie typ na Barcelone -1,5 po 1.4 Bet365.
Oboje to gramy, ja jako Lokomotywe, Dziadek w swoich systemach z innymi typami.

✅ dzieki Dziadek!!!
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Watford - Everton o 4.5 @ 1.95 jest pressing, jest otwarta gra, Everton nie ma nic do stracenia bo gra na wyjeździe, duzo graczy atakuje a Watford kontruje, w anglii pada sporo bramek w ostatnich 15&#39; = value
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Watford - Everton o 4.5 @ 1.95 jest pressing, jest otwarta gra, Everton nie ma nic do stracenia bo gra na wyjeździe, duzo graczy atakuje a Watford kontruje, w anglii pada sporo bramek w ostatnich 15&#39; = value
value == $$$
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom