>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ciekawy wybor,dobry początek, bo Jilin juz 14 w pierwszej kwarcie dostawał.
pre grałem. Ogólnie to nie ma tak błędnie ocenianej przez buki ligi jak CBA. Widziałeś linie na zawodników w B365? Tam średnio linie o +/- 3 pkt zawyżone bądź zaniżone. Na następną kolejkę jak wystawią to daję na test. Np. Yi Jianlin stał 21,5 a ma prawie 25 PPG, Carlos Boozer chyba 13 PPG a linia 15,5 czy Samardo Samuels 17,5 linia a ledwo 15 przekracza średnio. To tak z tych słynniejszych nazwisk w CBA.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Wyścig do dwóch wygranych gemów
Kontinen/Peers
2.25
Całoroczny
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
pre grałem. Ogólnie to nie ma tak błędnie ocenianej przez buki ligi jak CBA. Widziałeś linie na zawodników w B365? Tam średnio linie o +/- 3 pkt zawyżone bądź zaniżone. Na następną kolejkę jak wystawią to daję na test. Np. Yi Jianlin stał 21,5 a ma prawie 25 PPG, Carlos Boozer chyba 13 PPG a linia 15,5 czy Samardo Samuels 17,5 linia a ledwo 15 przekracza średnio. To tak z tych słynniejszych nazwisk w CBA.
W tym meczu co over dałeś to mogliby goście tym razem lepiej wykorzystać to, że od 3 minuty kwarty są w bonusie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
W tym meczu co over dałeś to mogliby goście tym razem lepiej wykorzystać to, że od 3 minuty kwarty są w bonusie.
Wiesz to są Chiny, liga kosmiczna. Oni mogą 35 pkt walnąć w kwarcie by w następnej 80. Ostatnio miałem over 197 w meczu Sichuan - Foshan. 162 regular padło, 1 dogrywka, 2 dogrywka i 103-97 się skończyło. Średnio jest narazie, zobaczymy.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Mam dystans do siebie a poza tym, nikogo nie zmuszam żeby grał moje typy, ważne że u mnie w portfelu dudki się zgadzają.
spoko ???? ) to było humorystycznie, dobrze że masz dystans do siebie bo w tym kraju to rzadkość, powodzenia!
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
W tym meczu co over dałeś to mogliby goście tym razem lepiej wykorzystać to, że od 3 minuty kwarty są w bonusie.
55 zdobyli w tej kwarcie i tyle samo w 4 potrzeba do co najmniej zwrotu. Mam nadzieję, że goście podgonią chociaż ciężko będzie bo dzisiaj kompletnie wolnych nie trafiają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom