>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
nawet nie uderzyli nie wierze jak mogli nie zdobyć 30 punktów, to jest ***** komedia
Najbardziej w meczu jest wkurwiające jak idą na overa 3 kwarty, a nagle ostatnia kwarta 20 pkt. Już wolę jak 4 kwarty idą słabo, wtedy od 1 się nie nastawiam na dobry wynik ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Najbardziej w meczu jest wkurwiające jak idą na overa 3 kwarty, a nagle ostatnia kwarta 20 pkt. Już wolę jak 4 kwarty idą słabo, wtedy od 1 się nie nastawiam na dobry wynik ????
tak samo.. po prostu te rzuty no bez urazy PLK ich zjada.. spod kosza 3 dobitki w jednej akcji nie trafiają, zero trójek trafionych, wolne co 2 spudłowany i boli ze 3 punktów zabrakło wolałbym żeby zabrakło 10 lub wiecej, frajerstwo i tyle..
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
nawet nie uderzyli nie wierze jak mogli nie zdobyć 30 punktów, to jest ***** komedia
Jeśli jeden team ma przewagę ponad 10 ptk to im bliżej końca meczu to zaczyna się spowalnianie gry, akcje trwają 24 sek itd
Jak np team wygrywa 3 kwarty przewagą 10 ptk i ma +30 to mało prawdopodobne że będzie +40 bo mogą wrzucić luz w 4Q
Warto lukać live i coś wyhaczać
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Jak ktoś operuje na pinnku warto wg. mnie cisnąć w NaVi wygra grupę A. W zakładce specjalne. W bet365 dla porównania 1,70.

W dziale wstępne analizy są. Na hltv też NaVi jest jako mocny faworyt bo ta grupa jest wg. mnie też sporo słabsza.
Godsent po tym 2-0 z fnatic wróciło do gry w grupie. Dzisiaj z FaZe, ale nie widzę coś tego na HLTV.
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Los mnie ostatnio tak rucha, że to się w pale nie mieści.. tutaj kurs z 1,10 był na ten over 145, wczoraj Bamberg to samo w 4 kwarcie, a na OKC był 1,08 i wszystkie nie weszły w takich okolicznosciach że to wymięk..
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Los mnie ostatnio tak rucha, że to się w pale nie mieści.. tutaj kurs z 1,10 był na ten over 145, wczoraj Bamberg to samo w 4 kwarcie, a na OKC był 1,08 i wszystkie nie weszły w takich okolicznosciach że to wymięk..
Los losem,ale kolego trzeba było spojrzec ile rzucają druzyny przeciwko Mobis. Jesli taki Goyang overovy rzuca 71pkt to nie warto było sie pchac w overy.
To samo Bamberg i Zvezda druzyny defensywne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom