>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Samo znawcy koszykówki na tym forum hahahaha tak samo jak wczoraj z olmypiakoe, peffka dnia...!!! I oczywiście dwa kupony uwalone przez ta peffka..
Zamiast płakać,wystarczyło zobaczyc ostatnie wyniki Oly,ze jest cos nie tak ,tym bardziej na wyjazdach.Galata to nie są goscie do bicia u siebie.
Ja pisałem,źe Olymp jest bez formy.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Rzadko udzielam się na forum, bo dużo debili takich jak ty. Navi wymiata na trainie, na lajcie to by najwyżej fawela ogarnęła cache vs navi. Gdyby navi wygrało jedną z tych frajersko przegranych rund w tt to wynik mógłby być w inną stronę, bo ekonomia SK była ciągle słaba. Fart i tyle. Pisanie, że SK na trainie izi vs Navi to ściema.
Z tym znawcą csa to długo musiałeś to trzymać w sobie, że teraz piszesz o tym.
swoich &quot;debili&quot; i inne tego typu teksty zachowaj dla siebie, albo mów w taki sposób do znajomych (a takimi raczej nie jesteśmy) W teorii twój post nadaje się do ostrzeżenia ponieważ łamie regulamin ale co tam, zaraz będzie najazd że już nic nie można napisać . Co do &quot;farta&quot; patrząc na cs-a chyba jestem farciarzem roku że aż tyle meczów na farcie mi weszło i powinienem zacząć grać w lotto.
Co do znawcy csa nie musiałem długo trzymać w sobie bo od razu po twoim poście w dziale to skomentowałem, a brak czasu nie przeszkadza ci udzielać się w innych tematach, ale nie oceniam, może po prostu nie masz tyle farta żeby się tam udzielać.
Co do meczu, sorry ale navi nawet zaczynając po stronie ct nie dało rady więc nazywanie tego fartem pokazuje że zatrzymałeś się kilka miesięcy temu śledząc cs-a. Wystarczy spojrzeć na ostatnią formę tych zespołów i nie ciężko wywnioskować że akurat Train to była mapa na której navi miało praktycznie najmniejsze szanse w dniu dzisiejszym
Następnym razem postaraj się napisać coś konstruktywnego, to nikt nie będzie miał pretensji do twojej opinii i twojego postu, bo pisząc w taki sposób w jaki to zrobiłeś nikt cię nie będzie traktował poważnie...
Pozdrawiam i życzę miłej nocy, gdzie można śmiało grać na optic oraz Astralis
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
@3.6 na Hornets co myślicie? Toronto taką biede gra w 3T, że nie zdziwię się jak to wypuszczą oni tam nie mają pomysłu jak rozegrac akcje.
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Co to Toronto robi coś czuje, że przegrają ten mecz tam nie ma żadnego pomysłu jak rzucają za 3 to pudło, a jak próboją rozegrać to są wypychani i nic z tego nei wychodzi poza strata.
 
pcsx4 340

pcsx4

Użytkownik
Toronto wyjebańcy jak oni tam nic nie mogą trafić, a Hornets same 3 łąduje i dobrze bronią wezmą ten mecz wg mnie, mogłem zamykać to Toronto jak 40% zysku było teraz wjebie :/
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jak ostatni rzut w kwarcie może dostać Nogueira ? Nawet nie tyle w ofensywie dramat co w defensywie. Masa open shotów po prostych pick@rollach bądź wjazdach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom