>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [42]

Status
Zamknięty.
mr.simpson 261

mr.simpson

Użytkownik
Samo znawcy koszykówki na tym forum hahahaha tak samo jak wczoraj z olmypiakoe, peffka dnia...!!! I oczywiście dwa kupony uwalone przez ta peffka..
To co grasz za WŁASNE pieniądze to tylko i wyłącznie TWOJA wina jeżeli nie wejdzie.
AMEN //valentine28
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Samo znawcy koszykówki na tym forum hahahaha tak samo jak wczoraj z olmypiakoe, peffka dnia...!!! I oczywiście dwa kupony uwalone przez ta peffka..
Jak pijesz do mnie ???? to ja nigdzie nie napisałem ,że &quot;pefkaaa&quot; ???? ????

poza tym nie widze sensu plakac gdy 4 minuty do konca i 21:21 ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
jak typ wejdzie, to należą się publiczne przeprosiny dla kolegi ????
ale tak czy inaczej simpson opisał to dosadnie i każdy powinien to przeczytać.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
✅
16:10






A pana &quot;pytajcie mnie jestem ekspertem od cs-a&quot; który w dziale po 2 postach przestał się udzielać, Pozdrawiam i zalecam przed następnym głupim komentarzem wyjść z domu zaczerpnąć trochę powietrza
Rzadko udzielam się na forum, bo dużo debili takich jak ty. Navi wymiata na trainie, na lajcie to by najwyżej fawela ogarnęła cache vs navi. Gdyby navi wygrało jedną z tych frajersko przegranych rund w tt to wynik mógłby być w inną stronę, bo ekonomia SK była ciągle słaba. Fart i tyle. Pisanie, że SK na trainie izi vs Navi to ściema.

Z tym znawcą csa to długo musiałeś to trzymać w sobie, że teraz piszesz o tym.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
jak typ wejdzie, to należą się publiczne przeprosiny dla kolegi ????
ale tak czy inaczej simpson opisał to dosadnie i każdy powinien to przeczytać.
Raptors wejdą Clevland nie ???? oba kursy po 1.9 były więc ciężko to &quot;pefką&quot; nazywac ???? . Nie moja wina ,że Clevland nie podeszło poważnie do spotkania ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Costarika dzięki uratowała kase 0,5 jestem w grze dziękuję odpuszczam granie nanoc jedynie coś z live pojade grubo ???? jak rozliczą gola w Costarice
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Ciekawy jestem kiedy Cavs przestaną się bawić i lekceważyć Wizards. -12 to nie jest nie wiadomo jaka strata a teraz @2 dają.
Ostatnio z Philą robili to samo w drugiej połowie ale mecz wygrali bodajże jednym punktem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom