>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [41]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Za każdym razem kiedy ten kretyn trener bucksow bierze timeout zaraz po nim bucks dostają kilku punktowy run na pysk...!!!! Schodzą na tumeout z przewaga 4 pkt i nagle dostają
4 punkty to nie run ;) Bez przesady. Obecnie NBA ma takie tempo, że 4 punkty to przecież nic.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
No przecież to co siędzisiaj dzieje w cs:go to jest chore 15:9 mają full vs force i znowu w dupę. Ofc -3,5 też do kosza bo przegrywają kolejne 3 rundy. Chore.

No i wygrali w sytuacji gdzie było już bardzo źle. Cały cs.
Mówisz o meczu nrg-optic?
Sam miałem pograne optic -3.5, przy 15:9 wyłączyłem i bardzo się zdziwiłem... Co tam się stało??
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
no to ja gram :
Argentyna DNB @2.5 ⛔ no i za ten mecz ARG ma u mnie bana, nie chodzi o kase ale o to że nie potrafia walczyc ????
Argentyna nie straci bramki 3.25 - tutaj symbolicznie za setunie ⛔

no i nie byłbym sobą gdybym nie sprobował Peru @ 9.50
✅

tutaj Peru ładnie kursik jaki zlapalem to byl 10 nawet szkoda tylko że 5dyszek ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mówisz o meczu nrg-optic?
Sam miałem pograne optic -3.5, przy 15:9 wyłączyłem i bardzo się zdziwiłem... Co tam się stało??
15-9 grali przeciwko force. NRG zrobiło wjazd na A banalnym hadshotem z bodajże deagla, ale Optic się szybko połapał i miał 3:2 i nagle z dupy 2 kille i nagle z wygranej rundy przegrywają. Po tej rundzie jako że nie mieli za bardzo kasy zagrali force a potem eco. Przy 15:12 mieli full na full i w sumie fajne pozycje zrobili entry fraga ale gość zamiast trzymać pozycje to wg. mnie popełnił błąd i rzucał bodajże granat i dostał refraga i przez to weszli na A dosyć łatwo i już było po hc.
 
A 960

adam44

Użytkownik
Przecież jest już 21:29 w tym meczu...
widze wlasnie . nie wiem czemu nie o 3 , nie sprawdzalem , skan mialem juz wczesniej przygotowany. Ale widze ze idzie po dobrej mysli.

E: OBECNIE JEST PRZERWA I LINIA -7.5 POLECAM DO GRY.
 
D 0

dutra

Gość
widze wlasnie . nie wiem czemu nie o 3 , nie sprawdzalem , skan mialem juz wczesniej przygotowany. Ale widze ze idzie po dobrej mysli.

E: OBECNIE JEST PRZERWA I LINIA -7.5 POLECAM DO GRY.
To ustawka od kogoś czy czutka, bo miewałeś kontakty w Skandynawii :cool::cool::cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom