>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ogarna to kingsi ?
Jak zagrają swoje tak. Ale jak widać 1-2 akcje gdzie coś nie wyjdzie i się sypią i DMC bierze się za rozgrywanie. Trener to pozorant a jego nazwiska nawet nie będę wspominać bo szkoda klawiatury.
Ja bym spojrzał na to tak. Kingsi odwalają patologię a przegrywają 6 punktami. Jak zagrają swoje Orlando nie będzie istnieć.
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Orlando Magic v Sacramento Kings
1. połowa - suma punktów gości
Ponad +50.5 @ 1.8

i Sacramento wygra pierwszą kwartę po 1.8

czuję te podobne typy! ????
⛔ i ✅ w drugiej kwarcie mieli zdobyć tylko 22. a zdobyli punkt mniej i do połowy razem 50... co za pech
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Oby tylko Kingsi ruszyli, bo jeśli ruszą, to powinni ogarnąć. Magic ich punktują po prostu za brak pomysłu i komunikacji. Boję się tylko, że brakuje tam kogoś kto krzyknie w przerwie.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jak zagrają swoje tak. Ale jak widać 1-2 akcje gdzie coś nie wyjdzie i się sypią i DMC bierze się za rozgrywanie. Trener to pozorant a jego nazwiska nawet nie będę wspominać bo szkoda klawiatury.

Ja bym spojrzał na to tak. Kingsi odwalają patologię a przegrywają 6 punktami. Jak zagrają swoje Orlando nie będzie istnieć.
Joerger super robotę w Grizzlies robił.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Spójrzcie na linie w meczu Denver vs Minnesota, dziwna rozbieżność między 1 kwartą, a całym meczem. Przykładowo Indiana vs Milwaukee jest prawie ten sam kwartę, ale mocno inny na mecz. Ktoś wie ocb?
 
H 902

hank

Użytkownik
Miałem pograć under 208,5 u Cavs, teraz patrzę i przez pomyłke pykłem 109,5 samego Cavs. No nic, dobrze chociaż że under.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Tylko w Kings jest trochę inna paczka bardzo nieposkromiona. Charakterki. To wymaga innego podejścia.
im to nawet dobry trener nie pomoże. Cousins jak nie zmądrzał, tak już będzie pośmiewiskiem ligi pewnie na zawsze. Szkoda, bo gdyby był pokorniejszy to byłby bezapelacyjnie najlepszym centrem w lidze.
 
R 813

robssson

Użytkownik
Standard
Ghem w drugim secie 2:0 i 40*-30. Po drodze jeszcze parę przewag. Ale nie, lepiej oddać gema przy pierwszym możliwym BP. I już 2:2 i pewnie skończy się szybkie 2:0.
e: Nie no dobra, szkoda oglądać tej Patologi. Wywala co tylko może.
I już 2:3*. 3/3 BP oddane. Czemu nikt się tym bagnem nie zajmie?
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Pewnie macie rację, ale wg. mnie z takim zespołem trzeba reagować szybko bo to może prowadzić do tragedii. Dobrze, że skończyło się na 6 punktowej stracie, pewnie mieliby z minutę więcej było by double digits.
 
H 902

hank

Użytkownik
Over do gry w Minnesocie, ilość przestrzelonych rzutów bardzo duża, a wynik i tak w normie. Oponują trochę skuteczność i będzie wysoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom