>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [40]

Status
Zamknięty.
R 813

robssson

Użytkownik
Seppi miał przywagę przy punkcie na 4:2, to sędzia zauwazył aut. Powtórzony punkt i zamiast 4:2 robi się 3:3.
e: i oczywiscie zaraz 4:3 dla Sousy się zrobi. Patologia.
e2: Pewka to pewka. Pierwszy BP i się łamie.
 
R 813

robssson

Użytkownik
co jest wychodziłem Seppi miał 4-2 a teraz 3-4 i serwis Sousy?
Przy A:40 Seppi walnął w linie i sędzia wywołał aut którego nie było. Powtórka punktu i dalej już wiesz jak się skończyło. I szybki zjazd do bazy. nie dziwie sie mu, tez bym sie zdenerwowal.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Do pewnego czasu było dobrze w meczu Sary dopóki mecz nie został nagłośniony na forum ;)
Okej, odłamała, wciąż w grze
Tylko żebyście nie przesadzili z tym graniem na przełamania, ale jeszcze raz przypominam to dwie 15-latki więc różne rzeczy mogą tam się dziać
Fonbet.info od czasu do czasu blokuje kursy, to może być dziwny mecz
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Zobaczcie na zróżnicowanie kursów, mam na myśli 6 szósty gem w drugim secie, fonbet.info daje na wygraną gema przez Świątek 1,55 do 2,30 przypominam przy serwisie Sary Dahlstrom, natomiast bet365 daje na ten sam zakład odpowiednio 1,33 na Świątek przy 3,25 na DAHSLOTROM, a przypominam, że serwuje
Jarrus: zgadza się, bet.365 daje małe szanse, że Szwedka ugra gema
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Zobaczcie na zróżnicowanie kursów, mam na myśli 6 szósty gem w drugim secie, fonbet.info daje na wygraną gema przez Świątek 1,55 do 2,30 przypominam przy serwisie Sary Dahlstrom, natomiast bet365 daje na ten sam zakład odpowiednio 1,33 na Świątek przy 3,25 na DAHSLOTROM, a przypominam, że serwuje
Tak, tylko że one się praktycznie ciągle łamią ????
 
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
super zacząłem dzień, Haase - pograł 1 gem skreczował, w dupe....
Seppi over, miał 4-2 wracam jest 3-4 i serwis Sousy.. teraz przy 4-5 miał BP i bez przygotowania poleciał do siatki, dobry początek tygodnia..
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Zaraz mecz Struff vs Marchenko i jak dla mnie dwójeczka 2.75 value. Mimo, że u Marchenki ostatnio czerwono to jest on lepszym tenisistą i przegrywał ze znacznie lepszymi tenisitami niż challengerowiec Struff . Nawalił sobie h2h ogórami z chelków i jeszcze dają na niego 1.45 to trochę śmiech. Nie mówię, że to pewne bo tu nigdy niczego nie można być pewnym ale taki kurs warto spróbować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom