>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
erolyzer 253

erolyzer

Użytkownik
Pisałem w analizie. Tak samo jak wczoraj polacy, zmęczeni po podróży, a do tego przypominam ci że oni grają z ukrainy... tam nie ma 0 pingu tylko oni mają w okolicach 100, a jak się przy takim pingu gra wiadomo. Mimo wszystko jetlag i podróż miało większy wpływ myślę, a także fakt że NaVi grało na mapach które nie koniecznie lubi, a dignitas nie są ogórkami do bicia ????
tam tylko coś guardian gra...
teraz pistoletówka guardian zabija 2, pada 5-3 i padają nie mogę przeboleć..
@3-2 to samo nie mogę z typów
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Mecze mousesports oraz dignitas zakończone, weszły 3 typy na 4. Na noc jeszcez polecam takie spotkania:

1.
Godzina: 02:00
Mecz: NRG-Splyce (Cobblestone)
Typ: 1 mecz NRG -5.5 @1.80 5/10

2.
Godzina: 04:00
Mecz: 1 mecz Renegades-CLG (Cobblestone)
Typ: Renegades [email protected] 6/10


Analiza: https://forum.bukmacherskie.com/f529/cs-go-esl-pro-league-season-4-europe-na-17-08-13-10-2016-a-137024-3.html#post6136337

Życzę wszystkim trafnych typów i dużych wygranych, a tymczasem Dobranoc ????
Typy rozliczę jutro...
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
⛔ over 217,5

Bartzokas nie wiem po co trzymał na ostatnią akcję Dorseya. 2 sek na zegarze, trzeba szukać obwodowych i rzucać to stoi taki kołek pod koszem nie wiadomo po co.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
widzę że pierwszy raz widzisz go w akcji :] Nie ocenia się książki po okładce.
napisalem po tym co teraz widze te ostatnie gemy, czeka tylko na bledy, Nguyen jak zaczyna grac agresywniej to zodbywa punkty z tym, ze tez widze czest ma problemy zeby z pod siatki trafic w kort, Hamerykanin tez duzo prostych bledow, moze to makaron wyciagnie
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
⛔ over 217,5

Bartzokas nie wiem po co trzymał na ostatnią akcję Dorseya. 2 sek na zegarze, trzeba szukać obwodowych i rzucać to stoi taki kołek pod koszem nie wiadomo po co.
Robić akcje za 2 gdy się przegrywa 3 pkt:grin: fuck logic????
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
@Siekiera512
Zamykać under 6,5? 180tek?
Jaka jest średnia trafiania na mecz tych 180? Kojarzysz może? Bo komplnie nei śledziłem do tej pory tej dyscypliny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom