>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Zawsze mnie to zastanawia jakim cudem challengerowcy czasem tak dobrze wyglądają na szlemach, a jak grają między sobą, to wygląda to beznadziejnie, tak jakby ta piłka leciała 3 x wolniej, ogólnie proste błędy. Taki Tiafoe mega się zaprezentował na tle Isnera, prawie go wyrzucił z turnieju, a tutaj się męczy niemiłosiernie.
 
mastermaciej 173

mastermaciej

Użytkownik
Nicki Pedersen wygra @2,87 //bet365

Co za zawody!! Polecam wszystkim. Pięciu zawodników po 37 punktów w generalnej przed barażami.

Nickiemu do spełnienia brakuje tylko tego tytułu. Jedzie niesamowite zawody i pierwszy wybiera pole startowe. Dzisiaj przy krawężniku niesie, więc fajny kurs. Polecam!
Ktoś pograł? ????
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
krisoff007 296

krisoff007

Użytkownik
Małe opóznienie, Piatkowska wychodzi do 10 rundy a tam poprzednia walka ????
To wybaczcie - nie sprawdzałem dokładnie, tylko po nazwie z tytułu wrzuciłem, jako, że ktoś tutaj pytał o stream a, że korzystam z tej strony to sprawdziłem czy jest i wrzuciłem.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Przypominam za godzinę gramy grubo.

CS:GO invitational ibuypower
SK-Splyce
SK -6.5 @1.90 1 mapa 8/10
SK -6.5 @1.90 2 mapa 5/10

Jeśli ktoś się boi stawiać na handicap tylko szuka czegoś w 99% bezpiecznego to po @1.30 ma lokatę na Sk -1.5 mapy gdzie można grać spokojnie all in (mimo że nie polecam takiej gry nikomu)
Polecam.
Linia właśnie skoczyła do -7,5 za @1.90 na obu mapach. Mecz startuje zaraz po zakończeniu tsm-optic. Czyli albo za jakieś 10 minut albo za godzinę jeśli będzie 3 mapa
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Co ten Tiafoe robi ? Z 3-0 na 4-5, potem odlamał jakimś cudem i nagle zaczyna się ledwo słaniać na nogach, cudem utrzymuje na 6-5, ciekawe jak się to potoczy, bo mam Tiafoe win 2 set ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co ten Tiafoe robi ? Z 3-0 na 4-5, potem odlamał jakimś cudem i nagle zaczyna się ledwo słaniać na nogach, cudem utrzymuje na 6-5, ciekawe jak się to potoczy, bo mam Tiafoe win 2 set ????
Sił nie ma.. W sumie nic nowego, z Halysem w finale to samo było
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
No i niestety trzeba będzie na mecz SK poczekać jeszcze ze 40 minut... Stanislaw w ostatniej rundzie został sam na 4 i wygrał rundę robiąc ace&#39;a...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom