>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [36]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Przypominam za godzinę gramy grubo.
CS:GO invitational ibuypower
SK-Splyce
SK -6.5 @1.90 1 mapa 8/10
SK -6.5 @1.90 2 mapa 5/10

Jak dla mnie wyraźny faworyt, SK najlepszy obecnie team w cs:go, Splyce nie mają podjazdu. Sk niszczy wszystkich na swojej drodze jak leci. Największa stawka jaką dzisiaj gram
WięksZa Stawka na pierwszą mapę bo to mapa wybrana przez SK.

Jeśli ktoś się boi stawiać na handicap tylko szuka czegoś w 99% bezpiecznego to po @1.30 ma lokatę na Sk -1.5 mapy gdzie można grać spokojnie all in (mimo że nie polecam takiej gry nikomu)
Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
c-bud 150

c-bud

Użytkownik
Mam do Was pytanko, co prawda wiem, że to nie miejsce na to, ale trochę mi zależy na szybkiej odpowiedzi, post później do usunięcia. Chciałem wpłacić kaskę do całorocznego, wybrałem skrill/przelewy24 bo nie miałem na skrillu całości kasy. Wszedłem na stronę banku, uzupełniłem wszystkie dane, wysłałem przelew. Wszystkie dane były na 100% dobre bo sprawdzałem kilka razy gdy zaczęło się przeciągać. Teraz tak, minęło 15 minut, w okienku z p24 wyskoczyło mi, że czas upłynął a pieniędzy nie dostali. Moje pytanie, co teraz? Mam do nich pisać, czy sami ogarną? Po jakim czasie kasa wróci na konto, ew. zostanie dodana do buka? Miał ktoś tak już?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom