>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
loj99 530

loj99

Użytkownik
kur gorzej niż dramat krychowiak miał przy tej akcji wchodzić wślizgiem i lewy obrońca pierdoln... korkami w żebra tylko po to by nie dopuścić do kontry... tak jak grał bayern w końcówce pare żk i po sprawie :]
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Ogląda ktoś mecz PSG, bo ja wybrałem dzisiaj Bayern. Jak zagrali, bo kolejna wtopa z ich strony, a już niedługo mecz z Arsenalem u siebie, a kursy w stronę Kanonierów wysokie.
końcówka chujnia choć mieli szanse duże rotacje w składzie ale myślę że arenal w swoim ligowym też tak bd wyglądał i może nawet przegra ale z psg remis spokojnie do wyciągnięcia jak tylko Sanchez A. odpocznie po zgrupowaniu.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Jak dobrze że zamknąłem tego 3 seta za @5.00 przy 5:2 i setowej uff
@edit, pograłem jak zamknąłem tamto ???? , takiego obrotu spraw sie nie spodziewałem
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Monflis 3 set @5.00
Trzeba spróbować, djoko nie jest w 100% pewny, a gwizdy na francuza w końcu chyba podziałały
✅✅✅ Mamy to (szkoda że nie po wyższym kursie)! Teraz po mecz jedziesz ???? Strasznie dziwne pierwsze 2 sety i to co teraz widzimy. Jakby 2 innych ludzi grało mecz.
mimo że zamknąłem zakład przy setowej i 5:2 z 95% zysku to i tak nie żałuję
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Dobra cieszę się bardzo, bo miałem +2,5s Monf i weszło. Jednak mam pytanie. Unibet to rozliczy od razu czy będą czekać do końca meczu? Też chodzi mi o to, czy w razie krecz któregokolwiek z zawodników w 4 lub 5 secie nie zepsuje mojego typu, chociaż tak jak wspomniałem już wszedł :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom