>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Niemki jednak przegrały z Hiszpankami. Nie ma bardziej wkurzającej pary jak Elsa/Liliana. Grają super, a potem nagle dostają tak jak IO baty od przeciętnych rywalek. Wczoraj jednak wyciągnęły mecz od 0-1 na 2-1. Szkoda. ⛔⛔



Nowy dzień i od razu na początek piękny bet z plaży polecam:


https://forum.bukmacherskie.com/f32/siatkowka-plazowa-2016-a-128945-17.html#post6096243



Mecz startuje o 10:00.

Mysle sobie, ze wstane i polece Graudine z Kravcenoka ale gdzie tam, ktos mnie uprzedzil hehe
Tak czy siak grajcie, w tej parze gra tylko Arnoldt ktora bije tylko i wylacznie silowo. Glenzke to grubasek, ustrzela ja zagrywka i bedzie po klopocie, tym bardziej ze bedzie miala problem na bloku, dla mnie bet dnia ze swietnym kursem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Niestety Łotyszki od 16-12 przegrały seta i chyba tym samym mecz. Nie są gorsze, ale dzisiaj Niemki jak na złość przyjmują niemal idealnie w punkt.
edit No może wreszcie zaczną się mylić w tym przyjęciu, bo jak do tej pory grają w tym elemencie nad wyraz dobrze.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Jest TB, ale Łotyszki nie grają najlepiej. Gdyby grały na swoim poziomie z całego turnieju to już byłyby w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom