>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
✅
podbilem po secie jeszzcze 3.2 ale nie chcialem bardziej namawiac do zlego w razie kataklizmu ✅ jest✅

Tomek nie lapalem tego undera bo takie rzeczy to gram jak sam mam90 procentowa pewnosc, poza tym natrzaskaly za duzo po 1 wszej, cisnelo mnie zagrac Indiane po 1.50 ale dolozylem brazylijki po 1 wszym secie

widze ze graja jeszcze ale by muka byla, dlatego jak przegrywac to nie ponizej 1,8
Kurde jakie wyniki w tym Wnba po przerwie. Ja zlaoalem na live under 163.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Santa Ciarra chyba nie chce wygrac 3go to pojdzie na 4go
Oj nie badz taki pewny.
To kobietki, no i Marquette mialo dzis juz MEGA dziwny mecz.
@Edit
3 ukradzione pkty, teraz ta siatka przy serwisie Litwinow, a i tak Brazylijczycy gora, BRAWA za umiejetnosci i mocna psychike.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
dobra trzaskam 1,83 Santa Ciarra 3 set
b365
nie mam czasu siedziec tu bezczynnie albo puscily 3 go seta albo sa wyraznie slabsze to w trakcie seta ba mecz kolo 2.0
Ja odradzam. To siatkowka, rozne rzeczy sie dzieja. Dodaj jeszcze do tego fakt, ze to kobietki. No i obczaj sobie kursy i przebieg dzisiejszego meczu Marquette. Tu moze sie zdarzyc WSZYSTKO.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Jednak na te Filipiny to raczej na live cos zapodam. Alasca-Blackater tu czuje pogrom,ale za 1.25 to nie ma sensu sie bawic.
Drugi Hot Shot-Ginebra. Liczylem na troche wiekszy kurs na Shot. Ginebra to solidny zespol, ktory zawodzi ale tylko w play offach w lidze czołowka. Hot shot to ekipa dziadkow,brakuje swierzosci. Ostatnio kilka porazek pod rząd, kiedyš wygrac trzeba,ale jutro moze byc mega ciezko. Dla odwaznych mozna ich pograc za 2.70,nie są bez szans,to ostatni dzwonek w walce o play off. Ja raczej pobiore cos na live.
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Jednak na te Filipiny to raczej na live cos zapodam. Alasca-Blackater tu czuje pogrom,ale za 1.25 to nie ma sensu sie bawic.
Drugi Hot Shot-Ginebra. Liczylem na troche wiekszy kurs na Shot. Ginebra to solidny zespol, ktory zawodzi ale tylko w play offach w lidze czołowka. Hot shot to ekipa dziadkow,brakuje swierzosci. Ostatnio kilka porazek pod rząd, kiedyš wygrac trzeba,ale jutro moze byc mega ciezko. Dla odwaznych mozna ich pograc za 2.70,nie są bez szans,to ostatni dzwonek w walce o play off. Ja raczej pobiore cos na live.
Nie podawaj juz tych underow, bo co pobralem, to w piach :p.
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
ja sie w Filipniy nie bawie przed meczowo bo to loteriada tam to po slabych kwartach lape overy po overowych kwartach odpuszczam mecze calkowicie, lape jeszcze dodatnie handi na blowoutach w 1 polowkach
Tez tak gram,Alasca czuje ze tam bedzie punktowac ostro,tylko ten Blackwater to ceglarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom