>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [34]

Status
Zamknięty.
raveman 736

raveman

Użytkownik
To 3 liga nozna ?
tak, ,napewno trzeba sie przyjrzec meczowi... łks sobie całkiem dobrze radzi, nie tak dawno zaaplikował druzynie ktora jest oo 5 miejsc wyzej niz dzisiejszy rywal aż 7-0... ale przed meczem napewno sie nie zdecyduje pograc, poczekam na live na jakies statystyki kto bedzie przewazał
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
AZS Biała Podlaska - Mitech Żywiec
4 gol Żywiec @ 1,72 Bet365
Mitech to jest dwa razy lepsza ekipa, tylko słaby początek sezonu doprowadził do tego że te dwa zespoły są w dole tabeli przy czym to, że Biała Podlaska tam jest nikogo nie dziwi. Powinny szybko zabić w drugiej połowie.
✅
No i zabite po 16 minutach od gwizdka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
drexler 570

drexler

Użytkownik
racja, Kaśce dobrze wyszła zmiana pary, inna dziewczyna teraz.
To wyszła dobrze zmiana pary czy się marnuje w tej nowej parze;)bo ja już nie wiem o co come on...Oj Bruksel Bruksel:grin:Ty to lepiej przy tenisie pozostań.Mayera z Krajnovicem dziś grać czy odpuścić?Oglądał ktoś ich w akcji w tym tygodniu?
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Tomek juz cisnie PBA kiedy ty chlopie spisz xD
moj blad siatka ja z PBa rusze, mialem grac over ale ginebra wyglada dobrze 1,55 jak urosnie do 1.9 to w porzadku zaklad
Heh ale za pare minut robie przerwe do ciemnej nocy. Ja bym Ci radzil uwazac na ten mecz,znowu idzie kasa na doga,ktos inwestuje, jak wczoraj. Hot shot kiedys wygrac musi.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
O 13 do gry
Mol/sorum 2-0 bet365 live zobaczymy ile dadza
1.25 na win do dubla mozna ladowac
Para kompletna grajaca na bardzo wysokim poziomie i murowany kandydat do zlota. Grali juz na powaznie w wt i odprawiali naprawde topowe pary. Ukraincy bez szans w tym spotkaniu. Nie zdziwue sie jak ten fibal to bedzie tylko formalnosc i norwedzy wygraja 21-15..21-15
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
hehe to widze ze druga zmiana przyszla, ale takie nocki to i zarwane moga byc ???? mysle ze ginebra ich zje, ale to pba wiec wszystko z prymruzeniem oka
Powinna, ale to kosz. Co za kursy na Wnba wchodzily po tej przerwie to nie mam pytan.Szkoda tylko,ze nie pogralem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom