>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [32]

Status
Zamknięty.
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ze niby za dużo?
Po tym co prezentuja? Ja bym tu wystawil 1,50-2,50 ale co ja sie tam znam ???? Kubanczycy beda miec tutaj 3 miejsce, ograna Alisonow i beda miec medal ???? tak to widze ???? Profesor Phil doklada zloto do swoich medali ????
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Granie filipińskiej koszykówki podobne do czerwone czarne. Każdy z każdym może wygrać +15, a za chwilę -2 ????
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Granie filipińskiej koszykówki podobne do czerwone czarne. Każdy z każdym może wygrać +15, a za chwilę -2 ????
Dlatego warto grac duze kursy. Akurat te dwie druzyny ktòre grają to totalna zbieranina . Są w tej lidze,troche bardziej uporządkowane ekipy.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Zauważyliście dziwne kursy na wyścig na 1500 metrów stylem dowolnym u facetów w pływaniu? Na Yang Suna czyli rekordzistę świata na tym dystansie i mistrza olimpijskiego jest kurs 2.25 a na MŚ z 2015 Paltrinierego 1.72. Na tym dystansie właśnie Sun wtedy nie startował dlatego Włoch miał otwartą drogę do złota. Już tu w Rio Sun zdobył złoto na 200 m i srebro na 400. Od kilku lat jest jednym z dominatorów pływania, ale ta olewka tego najdłuższego dystansu może się okazać kluczowa w walce o złoto. Ale mimo to kurs baaardzo ciekawy i chyba zaryzykuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom