>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Barry - Harrison kurs wystawiony @5 do @1,14, a mecz będzie wyrównany i tak na prawdę każdy z nich może wygrać. To należy grać kurs wysoki ????
Takich specjałów jest kilka
Wyrównany mecz, miałeś rację. Nie pograłem czystego wina Barryego, ale złapałem Handicap +6,5, który już siedzi. Dzięki ????
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Pytanie czy Donskoy chciał dac wygrac seta rywalowi czy już zaczął słabo grac i warto wejść w Ivashke? ktoś ogląda?
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Pytanie czy Donskoy chciał dac wygrac seta rywalowi czy już zaczął słabo grac i warto wejść w Ivashke? ktoś ogląda?
Nie oglądam meczu ale miał piłkę meczową więc chciał to wygrać 2-0...Ciężko powiedzieć co tu się wydarzy... Wg mnie Donskoy jest faworytem...
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Schnur łatwo nie sprzeda skóry,ciekawy zawodnik gra u siebie szybko konczy akcje dobrze serwuje, Stepanek już stary watpie czy bedzie sie tutaj zabijał o mecz, max jedno przełamanie...
Brayden Schnur Match Handicap + 6,5 1,59
Brayden Schnur Match Handicap + 5,5 1,91
Edit: Brayden Schnur wygra 1 seta 1,74 Betsson
Delikatnie Brayden Schnur wygra mecz 4,00 Betsson
Powodzenia!!!
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Schnur łatwo nie sprzeda skóry,ciekawy zawodnik gra u siebie szybko konczy akcje dobrze serwuje, Stepanek już stary watpie czy bedzie sie tutaj zabijał o mecz, max jedno przełamanie...

Brayden Schnur Match Handicap + 6,5 1,59

Brayden Schnur Match Handicap + 5,5 1,91

Edit: Brayden Schnur wygra 1 seta 1,74 Betsson

Delikatnie Brayden Schnur wygra mecz 4,00 Betsson

Powodzenia!!!

Gawronix czujny jak zawsze! też pogralem ale tylko win Sznura ???? ???? ???? czuje ze to wygra!
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Jest wiadomo w dokładnie jakich dniach będą grali na igrzyskach w siatkówkę plażową?

Swoją drogą mocno mnie korci spróbować, że wygrają Alisony po 3.75. Mocno przekonuje mnie fakt, że będą w roli gospodarza w najważniejszym turnieju nie sezonu a 4 sezonów :] No... a jakby nie patrzeć to najlepsza para na świecie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom