>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Panowie, jak myślicie? Konta zamyka mi tripla (Novikov + Haase). Kontrować, zamykać, nic nie robić? Jakieś uwagi? :p
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Mathieu ma psychikę 10-latka. Jedno zagranie w tie breaku mu nie poszło i potem po autach etc. Słaby jest... NIE STAWIAĆ NA NIEGO!
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Haase to taki troche dziad dla mnie jak 1 mu nie siądzie przegra 75% wymian kurs opłacalny na Mathieu Mathieu wygra 2 seta 2,23 Betsson Mathieu wygra mecz 4,25 Betsson
⛔ Mathieu znów nie wytrzymał psychicznie meczu... Jest ryzyko jest zabawa ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Panowie, jak myślicie? Konta zamyka mi tripla (Novikov + Haase). Kontrować, zamykać, nic nie robić? Jakieś uwagi?
Ja bym zamykał w Wta nigdy nic nie wiadomo... Cebulka to troszke lepsza zawodniczka moim zdaniem.. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu w tym fachu ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Karlovic w okularach Matrixowskich pewnie popełni masę double faultów i nie będzie trafiał serwisem... Mocne słońce w Waszyngtonie...
 
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
zastanawiam się czy grać na Ivo ? KToś coś poradzi?
Ja bym odpuścił, Johnson wczoraj bardzo solidny w meczu z Isnerem, niby John miał BP, ale nie miał praktycznie żadnej szansy na wykorzystanie. Karlovicia bardzo cenię, mając praktycznie tylko serwis, kawał forehandu i jako-taki wolej zarobił ponad 7mln$... W wymianach wiadomo - dziad. Wszystko się zapewne w TB rozstrzygnie, ewentualne jedno przełamanie to od razu strata seta.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
hmmmm teraz 2.80 na Steve? brać czy nie brać?
Ja bym nie grał.. Tego seta już wygrał Karlovic.. Następne dwa sety mogą być tie breakamki... Skoro Johnson zdrewnował w gemie i dał się mu połamać to w tie breakch ma marne szanse bardzo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom