>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
pierwszy set dla Martina. Ale tie break piękne 2-3 wymiany. Coś czuje, ze o zwycięstwie zdecyduje 3 set. Takie przeczucie, że teraz seta zgarnięcia Argentyńczyk :p
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
wiem, że na ziemi nie jest to aż tak znaczące, ale Berlocq - Martin było już 9 przełamań. Swoją drogą jakie są rekordy tego typu w męskim tenisie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
wiem, że na ziemi nie jest to aż tak znaczące, ale Berlocq - Martin było już 9 przełamań. Swoją drogą jakie są rekordy tego typu w męskim tenisie?
Meczy nie mierzy się ilością przełamań... Szczególnie na ziemii gdzie pada ich najwięcej z tego względu że to najwolniejsza nawierzchnia :p Z tego co pamiętam to kiedyś w chelku widziałem 14-15 przelaman w meczu Roberta chyba z Carballesem-Baena na odstepie 3 pelnych setów ????
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Haase to taki troche dziad dla mnie jak 1 mu nie siądzie przegra 75% wymian kurs opłacalny na Mathieu
Mathieu wygra 2 seta 2,23 Betsson
Mathieu wygra mecz 4,25 Betsson
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
A jak widzicie Kinga z kazachem? Przed meczem chcialem wlasnie jego zagrac ale nie zdazylem.
King w niesamowitym gazie, Golubev to dziad im starszy tym gorszy w wymianach King go zamiecie slajsami samymi i sprytem Kazach nie wygra...
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Barry - Harrison kurs wystawiony @5 do @1,14, a mecz będzie wyrównany i tak na prawdę każdy z nich może wygrać. To należy grać kurs wysoki ????
Takich specjałów jest kilka
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
kurde też puściłem na Mathieu ale śmierdzi mi znów tie breakiem a tam wiadomo wszystko możliwe... ciężko będzie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom