>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [30]

Status
Zamknięty.
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
nawet na to nie licz, Stepanek nie przegra seta z jakims amatorem
To nie żaden amator.. Amator nie dostaje karty na kwalifikacje do Tysięcznika... Ten amator postawił się już Seppiemu pokonał Sugite, Bemelmansa...
Zawsze się gra w takich meczach handicap... Opcje inne są do gry za delikatniejsze stawki....
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
To nie żaden amator.. Amator nie dostaje karty na kwalifikacje do Tysięcznika... Ten amator postawił się już Seppiemu pokonał Sugite, Bemelmansa...
Przeczytaj jeszcze raz te nazwiska i zastanow sie, czy to co napisales mialo sens ????

Monfils @1,5 do gry
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
ehhh pierwszego seta oddał 6:4 dla stepanka ;/
nie wiem, można jeszcze zagrać handi +4,5 na sznura, to jeszcze możliwe jest w sumie kurs 2.50 ale też cholera wie jak zacznie 2 set ;/
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Putintseva nie wytrzymuję już, zdecydowanie lepsze kończące ma Wickmayer. Proponuję przy serwisie Putintsevy grać, że gema wygra Wickmayer.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Schnur łatwo nie sprzeda skóry,ciekawy zawodnik gra u siebie szybko konczy akcje dobrze serwuje, Stepanek już stary watpie czy bedzie sie tutaj zabijał o mecz, max jedno przełamanie... Brayden Schnur Match Handicap + 6,5 1,59✅ Brayden Schnur Match Handicap + 5,5 1,91✅ Edit: Brayden Schnur wygra 1 seta 1,74⛔ Betsson Delikatnie Brayden Schnur wygra mecz 4,00⛔ Betsson Powodzenia!!!
Trochę się zarobiło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
???? Gorilitas 1 połowa under 51 @1,83
tzn obie ekipy łącznie under ????
masakra ten router przez telefon... po 1 kwarcie miałem wynik 4:8 a po postawieniu zakładu patrzę a było jednak 6:18 ???? ???? ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
???? Gorilitas 1 połowa under 51 @1,83
tzn obie ekipy łącznie under ????
masakra ten router przez telefon... po 1 kwarcie miałem wynik 4:8 a po postawieniu zakładu patrzę a było jednak 6:18 ???? ???? ????
⛔ 15+37=52 wszystko wina routera bo myślałem że nawrzucali mniej no ale mówi się trudno ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom