>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [29]

Status
Zamknięty.
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Ale bet tylko na pw dla tych co dali repute
Bo jak kazdy wjedzie po 10k na ten bet to zrobią wała
Ja repute zapodałem :)
Lece do notariusza zastawic chałupe
Nie da się za tyle zagrac. I po co takie głupie pieprzenie, że każdy musi ladowac full?NKazdy sobie zagra za ile chce. Zresztą z kim ja rozmawiam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
Kante w Chelsea...
czemu te wszystkie &#39;wielkie kluby&#39; typu Arsenal United czy Liverpool sami sobie nie wychowaja zawodnikow.
Byle kto potrafi nakupic supergwiazd i tez byc wielkim, kto tylko ma lub produkuje pieniadze. Jaki to problem
Na czym w takim razie polega wielkosc klubow nie lapie,. Ze potrafia kradzionymigraczami wygrywac trofea?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie da się za tyle zagrac. I po co takie głupie pieprzenie, że każdy musi ladowac full?NKazdy sobie zagra za ile chce. Zresztą z kim ja rozmawiam...
No właśnie, ja jestem tylko skromną gwiazdą Championship Managera 01-02...
Jak dasz typ dla wszystkich i pół forum pogra to prędzej sędziego zastrzelą niż ten typ wejdzie
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Hehe, ludzie( tumany) wolą grać jakiś syf na palę zamiast torpede od gościa że statami jakich nikt tu na piłce nie zrobii...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Uwielbiam to poruszenie hejterow, wybitnych typerow
Taka pierdolka a Wy macie już pianę na mordach, ale macie smutne życie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wojak1908 735

wojak1908

Użytkownik
Ty masz skriny na 20-30k ? Pisales na pw ze gradz za 5-10 zl ???? oj bruksel bruksel nie ukryjesz sie
A ten swoje ????
W sumie to mnie nawet to smieszy
Czymcie sie !
P.s screeny nie musza byc moje.. :cool:
Smutne zycie?
Kto chce repute i ma smutne zycue?
Bez odbioru bo zaczynam prace ????
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Ta pw nikomu nie pisze betow na pw. Za takie prawo powinien być ban.
Słowo klucz do wywołania fermentu na forum(reputa) i wy to lapiecie i już nie patrzcie na nic, nieważne co to za bet itp. Trzeba robić hejt bo jest tekst o repucie. Beka totalna.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Odense v Silkeborg / Odense over 0,5 gola @ 1,80 unibet,

Odense cisnelo w pierwszej polowie gdzi epowinni prowadzic bo mieli karniaka ale go nie strzelili. Na druga polowe wyszli mocno zdeterminowani i graja agresywnie do przodu. W kilka minut stworzyli sobie kilka okazji, ale nadal nie strzelili gola. Mysle, ze to tylko kwestia czasu kiedy gospodarz obejma prowadzenie.
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom