>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [27]

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Pytanko do osób, które oglądały Vesnine i Makarovą. Mecz był długi to wiem, ale czy były długie, wyczerpujące wymiany ? Jak w końcówce fizycznie wyglądała Vesnina ?
 
socham 52

socham

Użytkownik
Pytanko do osób, które oglądały Vesnine i Makarovą. Mecz był długi to wiem, ale czy były długie, wyczerpujące wymiany ? Jak w końcówce fizycznie wyglądała Vesnina ?
Nie było jakiś długich wymian, obie dobrze fizycznie wyglądały z tym, że one zaraz razem w debla grają. Jeżeli myslisz o jutrzejszym meczu z Cibulkova to jeżeli już grać na Vesenine to chyba lepiej zagrać Cibulkova wygra 1 seta ale przegra mecz po kursie 9 ????
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Nie było jakiś długich wymian, obie dobrze fizycznie wyglądały z tym, że one zaraz razem w debla grają. Jeżeli myslisz o jutrzejszym meczu z Cibulkova to jeżeli już grać na Vesenine to chyba lepiej zagrać Cibulkova wygra 1 seta ale przegra mecz po kursie 9 ????
Myślę, że jak Cebula wygra 1 set to już wygra mecz. Ogólnie to czuję, że 1 set będzie kluczowy.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Myślę, że jak Cebula wygra 1 set to już wygra mecz. Ogólnie to czuję, że 1 set będzie kluczowy.
a ja myślę, że jak pary ma zabraknąć to w 2 secie w każdym razie kurs na Cibulke 1.4 to jakiś kiepski żart
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
ja myślę, że warto pograć coś w strone Wickmayer/Beck.
1. Vesnina i Makarova grały długi mecz.
2. Vesnina może troche oszczędzać się na jutrzejszy mecz.
3. Może być troszkę brak chemii u Rosjanek, bo jakby nie było kilka godzin wcześniej grały przeciw sobie i Makarova może być trochę podłamana.
4. Wickmayer i Beck w singlu już nie grają, więc może spróbują coś w deblu ugrać.
4,5 w bet365 wezmę lekko
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
klaasen/ram czuję że to oni w tym roku tu wygrają:cool: jak do tej pory najlepiej prezentująca się para. ani razu nie oddali swojego podania
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Turnieje w Toronto i Cincinati nie beda rozgrywane w tym roku? Pokrywaja sie z olimpiada czy olimpiada ma restrykcje i ma tylko tenisistow na tydzien?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom