>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
socham 52

socham

Użytkownik
Nie ma co się pakowac w gole w meczu anglii tak się gra typowo na 0-0 toczy ???? kartki tez nie wejda jak ktos 3.5 bral
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
I kto mi to wyjasni? Kane wchodzi zastepuje Sturridga i zajmuje miejsce na szpicy za Vardego ktory schodzi do boku...czemu nie grali tak przez caly mecz? Wystarczylo, ze Sturridge raz pojawil sie w polu karnym i juz byla dobra pilka do niego. Do konca zycia tego nie zrozumiem...ale jestem zly na Roya... :/
roy ma inną wizje ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
ruski sport ladnie lezy.
i pomyslec ze 8 lat temu mialem na nich zaklad ze zostana mistrzami Europy ale wtedy koniunktura byla.
zalozylem sie z kolegami ze przejda Holandie ktora ograla w grupie Francje, Wlochow i jeszcze kogos mocnego, wszyscy byli pewni ze Holandia przejedzie sie po ruskich a tu 1-3
wspomnienia
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Te kartki na Euro to jedna wielka sciema. Jak widzialem, ze ten obronca z Walii nie dostal kartki za faul przed polem karnym, to stracilem nadzieje...
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
⛔

ale mimo to gram over 1.5 na mecz @2.8 Bet365
tragedia

Z ciekawości sobie policzyłem ile sekund minęło od wyjścia piłki na aut bramowy po strzale Alli&#39;ego do wybicia jej przez bramkarza - dokładnie 45 sekund ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Antigua @2.2 na mecz

Pre 1.1 7pkt to dwie minuty a nikaragua warunkami nie grzeszy skoncza dryblasy ceglic to powioza nikarague
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Jestem bardzo mocno zaskoczony Rosją. Wydawało mi się, że ta ekipa ma jaja i jakiś charakter. Obok Turcji najgorsza drużyna Mistrzostw.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Potencjalne cwiercfinaly jesli Niemczy wygraja grupe
Niemcy-Wlochy
Francja-Anglia
OPLACA SIE ZAJAC 2 MIEJSCE W GRUPIE C!
Niemcy moga sie podlozyc, ale raz ze moga wyladowac na 3 miejscu jesli przegraja wiec musza zagrac na remis , dwa musza zalozyc ze Polska wygra z Ukraina

Bardzo ciekawe mecze w polskiej grupie jutro! Nikt nie powinien chciec wygrywac grupy
A bedzie tak ze Niemcy jak nie wygraja to Polska nie moze wygrac z Ukraina, media odtrabilyby sukces a to tylko cwaniactwo Niemcow
jak Chorwacja wygra z Hiszpania - ma w tym interes - to w jednej polowce beda Hiszpania, Anglia, Niemcy, Wlochy i Francja!
No i to Polska powinna nasladowac Niemcow zakladajac ze jest duzo silniejsza od Ukrainy
a jesli jest slabsza to przegrywajac zajmie 2 miejsce, o ile Niemcy nie przegraja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom