>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Anglia strasznie gowniany sklad wystawila
Jak narazie Wilshere, Henderson i Sturridge beznadziejnie graja. Reszta tez ponizej swojego poziomu, ale ta trojka wyjatkowo slabo wyglada.
W drugiej polowie jak sie dowiedza w szatni jaki wynik Walijczykow beda musieli sie poprawic, bo inaczej nici z 1 miejsca w grupie.
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Nie wiem czemu ale mam wrażenie że sędziowie dostali wytyczne żeby dużo kartek nie dawali :?

zarówno wczoraj, jak i dzisiaj już były sytuacje gdzie powinien być kartonik postawiony a tu nic..
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Henderson od kilku lat oplaca media zeby dobrze o nim mowili. On albo jego agencja menadzerska.
Ludzie maja wierzyc ze jest dobry bo w sky tak powiedzieli
Chocby ten sklad co z ruskimi gral do zmiany Rooneya gral bardzo dobrze. Po co bylo zmieniac
 
domell 454

domell

Użytkownik
Henderson od kilku lat oplaca media zeby dobrze o nim mowili. On albo jego agencja menadzerska.
Ludzie maja wierzyc ze jest dobry bo w sky tak powiedzieli
Chocby ten sklad co z ruskimi gral do zmiany Rooneya gral bardzo dobrze. Po co bylo zmieniac
Ja Hendo cenię, ten sezon gorszy przez kontuzję. Z ławki mógłby wejść Milner, ma sezon konia. Reszta uważam że nie wniosła by jakości.
Rosja póki co nie przyjechała na turniej, pokazuje to każdy kolejny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
a jak tam w meczu Anglii jest szansa na 3 kartki jeszzcze?
Myślę , że jak najbardziej w pierwszej powinien co najmniej dwie pokazać.
Tutaj może być powtórka z wczorajszego meczu gdzie sędzia pokrył linie w 80 min w górę.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
ja polecam poczekac, zaraz na poczatku drugiej polowy linia na kartki powinna spasc na over 2.5 kurs pewnie z 1.60 i wtedy pobrac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom