>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
domell 454

domell

Użytkownik
No chyba, żeby powiedzieć coś &quot; nie jeśli &quot; to musi się to wydarzyć...
Na tym forum wszystko Kolego jest &quot; jeśli &quot; ???? To bukmacherka ????
Owszem.
Ale nie jeśli, jeśli, jeśli, jeśli, jeśli.
Równie dobrze można powiedzieć że jeśli Djoko miałby problem z 1serwisem, jeśli byłby mocny wiatr, jeśli miałby słaby dzień, jeśli ja miałbym dzień konia, jeśli sędzia by go wkurzył, jeśli miałby jakiś uraz to bym go ograł :grin:
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Mi chodzilo o to ze Niemcy wygrywajac grupe beda mieli droge krzyzowa w fazie pucharowej, a Polacy unikaja wszystkich tych wymienionych druzyn az do finalu. Napewno Francji, Niemiec, Anglii i Wlochow, a yc moze Hiszpanii jesli przegra z Chorwacja i Portugalii jesli nie wygra z Islandia
Oprócz Włochów, których Niemcy mogą się faktycznie obawiać tak ewentualny półfinał z Francją/Anglią nie uważałbym za jakiś dramat. Jeśli nie będzie mocnego sędziowania pod gospodarza to dostać Francję z taką defensywą to też nie mały prezent.
Grac 45 Chorwacja wygrywajac spycha Hiszpanow do drabinki smierci i jest w gornej polowce, czyli dokladnie to co opisalem w przypadku Polski
Rozumiem o co Tobie chodzi i tym bardziej upewniam się, że Hiszpania tego nie odda tym bardziej jak wypada z gry jutro Modrić. Hiszpania to nie jest jakiś cyrk porkoju Anglii czy Portugalii by wpaść w takie szambo i w taką drabinkę.
Hiszpania - Niemcy najbardziej realny finał i co najciekawsze w tym wszystkim to to, że najtrudniejsze mecze będą mieć w ćwiartkach a nie w półfinałach. Przynajmniej ja tak to widzę. Ciekawszych meczów niż ćwierćfinały nie będzie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Równie dobrze można powiedzieć że jeśli Djoko miałby problem z 1serwisem, jeśli byłby mocny wiatr, jeśli miałby słaby dzień, jeśli ja miałbym dzień konia, jeśli sędzia by go wkurzył, jeśli miałby jakiś uraz to bym go ograł
Nie ograłbyś go wtedy też ????
 
domell 454

domell

Użytkownik
no ale jak pisalem Polacy sie obesraja przy przeciwniku z wielka nazwa typu Hiszpania, Anglia/Wlochy. Z Chorwatami bedzie podejscie ze mozna wygrac i normalna walka
Polskie zespoly boja sie nazw, maja kompleksy
Chyba lepiej grac ze Szwajcaria/Chorwacja niz Wlochy/Francja?
Polska nie zajmie 3 miejsca. Niemcy musialyby przegrac z Irlandia albo Polska ze trzema golami z Ukraina przy remisie Niemcow
W ciągu 1,5 roku graliśmy 3 razy z mistrzami świata, w ani jednym meczu nie widziałem kompleksów.
Nie mylmy kadry Smudy czy Fornalika z kadrą Nawałki, zupelnie inne drużyny choć reprezentacja tego samego kraju.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
W ciągu 1,5 roku graliśmy 3 razy z mistrzami świata, w ani jednym meczu nie widziałem kompleksów.

Nie mylmy kadry Smudy czy Fornalika z kadrą Nawałki, zupelnie inne drużyny choć reprezentacja tego samego kraju.
ale to tylko z Niemcami, z nikim innym, z kazdym innym markowym zespolem bedzie w dupe

raz ze grali 7 razy w ciagu 10 lat i kazdy by sie nauczyl tak dobrze znajac przeciwnika a dwa ze polowa skladu gra w lidze niemieckiej akurat Niemcow sie nie boja, no chyba ze w fazie pucharowej

natomiast z kazda druzyna typu Hiszpania/Anglia/Francja/Wlochy od razuw dupe bedzie
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
jesli pytasz czy mam jakies info albo czy znam druzyny to odpowiedź brzmi nie... kursy faworyzowały gospodarzy, a od początku meczu przeważają goście wg statystyk a kursy na gości spadają
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Ciekawy wynik w koszu... Jak myślicie Meksyk jeszcze wygra ? Aktualnie kursy na nich 1,52, a przed meczem 1,08 ... Buk 365
Buki widac nie ogarniaja jeszcze tego turnieju, ja zlapalem kurs 3 na Dziewice z Wysp, a przed emczem byl 8, zobaczymy :] Handi bylo +14,5 na Dziewice.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
A Nikaragua? 6.00 jak w maslo. Granie jakichkolwiek faworytow przedmeczowo jest nieoplacalne. Liczenie, ze faworyt sie przebudzi tez nie jest najlepszym pomyslem ;)
 
tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Dzis jeszcze Portoryko-Panama 5.75
Wczoraj Panama rozniosla rywala, warto poczkekac i zobaczyc jak to wyglada i ew polapac cos na live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom