>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nie wiem jak się nazywa ta gra komputerowa, ale pamiętaj to nie jest prawdziwe życie Właśnie widzę, że wszystkie reprezentacje skorzystały z tych złotych rad i nie powołały swoich największych gwiazd.
nie musisz wierzyc, ale trenowalem mlodych (2 druzyny) od klasy trampkarza starszego do juniora mlodszego i od mlodzika mlodszego do trampkarza mlodszego...
przez 3 lata sie w to bawilem, zrezygnowalem bo inne priorytety w zyciu i lepsze pieniadze, ogolnie jak ktos sie chce w to bawic, to jak juz chcsz isc wyzej (np licencja UEFA A) to juz musisz miec &quot;plecki&quot; wyzej albo grac na poziomie 1 ligi- ekstraklasy... generalnie zrezygnowalem bo za duze ryzyko bylo ze za 20 lat bede dalej trenowal mlodych niz ze pojde wyzej, mam wielu kumpli to sa mega trenerami (lepsi odemnie kilka razy) i nie moga wyjsc za lige wojewodzka juniorow, bo nie maja znajomosci w OZPN, a znam ciamajdy ktorzy juz sa przy mlodziezowych kadrach under tam 14, 15 czy 16 (niewazne zreszta) ale sa ciagnieci za plecy...
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Ty oglądasz w ogóle te mecze? Jasne, że Lewy zawodzi póki co ale to co tu wypisujesz to jakieś nieporozumienie. Przecież nawet po grze rywali widać kogo się najbardziej obawiają, dzisiaj co Robert dostał piłkę to od razu była dzida na nogi, wyraźnie Szwajcarzy obawiali się go. A już brak ambicji to chyba ostatnia rzecz, którą mu tutaj można zarzucić, często cofa się do rozegrania (choćby świetna piłka do Grosickiego w 1 połowie), pomaga w defensywie. Nie jest to jego wielki turniej ale na pewno nie jest tak źle jak piszesz. A co do Kapustki to zagrał jeden bardzo dobry mecz przeciwko IRLANDII PÓŁNOCNEJ, w dwóch pozostałych po wejściach na boisko był mocno zagubiony a ty tutaj jakiegoś zbawcę z niego robisz. Daj mu Bóg żeby zrobił dla reprezentacji tyle co Lewy.
Przypomina sie nagonka na Messiego za rzekome nieprzykładanie się do meczów w reprezentacji, jaka jeszcze jakiś czas temu była w Argentynie. Ale tego, że po tym jak Lewy strzelił najwięcej goli w eliminacjach, ktoś stwierdzi, że wolałby grać Sobiechem, to się nie spodziewałem.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ty oglądasz w ogóle te mecze? Jasne, że Lewy zawodzi póki co ale to co tu wypisujesz to jakieś nieporozumienie.
ogladam, sam napisales ze lewy zawodzi a za chwile go bronisz, pokretna logika
mozecie miec ludzie swoje zdanie, ja naleze do osob ktore nie patrza na sympatie, ja lewy obry mecz z portugalia to to napisze i wypije jego zdrowie, poki co to my gramy bez napastnikow i takie sa fakty...
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
nie musisz wierzyc, ale trenowalem mlodych (2 druzyny) od klasy trampkarza starszego do juniora mlodszego i od mlodzika mlodszego do trampkarza mlodszego...
Jak się ma to do tego?

a ja lubie ufac mlodym zawodnikom i zawsze mi to wychodzilo, mlody ma ambicje, chec sie pokazania, chec uzyskania takiego kontraktu jak lewy w bayernie, a nie tylko biegac i myslec jak uniknac kontuzji bo przepadnie w monachium.
Stawiałeś na 10 latków kosztem 15 latków czy co? Bo chyba żadnego zawodnika z Bayernu nie miałeś, którego mógłbyś odsunąc kosztem &quot;młodego&quot;
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Przypomina sie nagonka na Messiego za rzekome nieprzykładanie się do meczów w reprezentacji, jaka jeszcze jakiś czas temu była w Argentynie. Ale tego, że po tym jak Lewy strzelił najwięcej goli w eliminacjach, ktoś stwierdzi, że wolałby grać Sobiechem, to się nie spodziewałem.
ja powiem tak, &quot;jade&quot; po lewym bo on gra i gra zle, Sobiecha nie ma, Stępinski nie gra i nie &quot;jade&quot; po nich bo po prostu nie dawaja mi takiego powodu, z taka gra lewego nie wiele trzeba aby gra podobnie, jak sie traci 70% pilek w trakcie meczu, to jest sabotaz!!!!
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Jak się ma to do tego?
bo pisales ze nie trenowalem, nie mam pojecia dlatego to napisalem.

Stawiałeś na 10 latków kosztem 15 latków czy co? Bo chyba żadnego zawodnika z Bayernu nie miałeś, którego mógłbyś odsunąc kosztem &quot;młodego&quot;
widzisz, jakbys trenowal to bys wiedzial, ze w takich juniorach masz 2 roczniki (np junior mlodszy rocznik 1999 i 2000)
jak trenowalem rocznik 2000 w trampkarzu to czesto kolega trener dawal mi zawodnika ze swojego zespolu (rocznik 2002z listopada wiec prawie 2003) mega talent- niski, chudy ale on mi strzelal bramki i jechal tych wysokich gosci z rocznika 2000 jak tyczki, teraz skonczyl podstawowke i poszedl do Lecha Poznan i tam z tego co mi wiadomo tez dobrze gra...
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
ja powiem tak, &quot;jade&quot; po lewym bo on gra i gra zle, Sobiecha nie ma, Stępinski nie gra i nie &quot;jade&quot; po nich bo po prostu nie dawaja mi takiego powodu, z taka gra lewego nie wiele trzeba aby gra podobnie, jak sie traci 70% pilek w trakcie meczu, to jest sabotaz!!!!
co do pierwszego skladu sie nie wypowiadam ale i Lewy i Milik graja mega padake na tym turnieju i to jest fakt, rozumiem ze go chwalicie za pressing itp, ale to wszystko detale od napadziorow oczekujemy bramek....
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
ogladam, sam napisales ze lewy zawodzi a za chwile go bronisz, pokretna logika

mozecie miec ludzie swoje zdanie, ja naleze do osob ktore nie patrza na sympatie, ja lewy obry mecz z portugalia to to napisze i wypije jego zdrowie, poki co to my gramy bez napastnikow i takie sa fakty...
Lewy zawodzi o tyle, że na pewno stać go na lepszą grę niż to co gra do tej pory. Co nie zmienia faktu, że w zasadzie tylko z Ukrainą miał coś do strzelenia i te sytuacje zmarnował. Nie zmienia to faktu, że i tak jest naszym najgroźniejszym zawodnikiem, absorbuje mocno obrońców rywali przez co innym gra się łatwiej, cofa się i pomaga w rozegraniu. Ty za to piszesz o jakichś młodziakach (ciekawe kto miałby to być), którzy mieliby tutaj grać w jego miejsce, chcieć się pokazać a nie tylko odcinać kupony żeby się przypadkiem niezkontuzjować przed sezonem klubowym ????
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Lewy zawodzi o tyle, że na pewno stać go na lepszą grę niż to co gra do tej pory. Co nie zmienia faktu, że w zasadzie tylko z Ukrainą miał coś do strzelenia i te sytuacje zmarnował. Nie zmienia to faktu, że i tak jest naszym najgroźniejszym zawodnikiem, absorbuje mocno obrońców rywali przez co innym gra się łatwiej, cofa się i pomaga w rozegraniu. Ty za to piszesz o jakichś młodziakach (ciekawe kto miałby to być), którzy mieliby tutaj grać w jego miejsce, chcieć się pokazać a nie tylko odcinać kupony żeby się przypadkiem niezkontuzjować przed sezonem klubowym ????
no nie wierze ze 38 milionowy kraj ma tylko milika i lewego, czemu nie wpuscil stepnia nawet na 10 minut z ukraina?? jak niemcy prowadzili i bylo wiadomo ze mamy awans z 2 miejsca? Po co go powoluje jak mu nie ufa,
jest sobiech, teodorczyk, wogole 3 napastnikow to malo na taki turniej, poza tym jak milik i lewy slabo graja to moze troszke zmienic system z 1 napadziorem???
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
no nie wierze ze 38 milionowy kraj ma tylko milika i lewego, czemu nie wpuscil stepnia nawet na 10 minut z ukraina?? jak niemcy prowadzili i bylo wiadomo ze mamy awans z 2 miejsca? Po co go powoluje jak mu nie ufa,
jest sobiech, teodorczyk, wogole 3 napastnikow to malo na taki turniej, poza tym jak milik i lewy slabo graja to moze troszke zmienic system z 1 napadziorem???
Moim zdaniem zwycieskiego skladu sie nie zmienia. To jest bardzo trudny turniej, dzisiejsze wyniki pokazuja, ze druzyny wola nie tracic goli, stawiaja na defensywe, nie ida z byle czym do przodu. Wszystko bardzo underowo.
Lewandowski robi swoje, na boisku, poza boiskiem, sciaga obroncow na siebie i jego bym zostawil do konca. On moze przez kilka meczow nic nie strzelic a potem walnac 2 hattricki z rzedu.
Natomiast Milik... nie wiem co sie z nim dzieje. Zmarnowal conajmniej 4 setki w tym turnieju, nie rozumiem tego. Jestem pewien, ze Lewy by cos z tych okazji strzelil.
Ale tak jak pisalem, skoro wygrywamy i przechodzimy dalej - oby tak do finalu!!
Polfinal wedlug mnie bedzie, Portugalia jest zdecydowanie do ogrania. Moim zdaniem jest to latwiejszy rywal niz Szwajcaria. Portugalia jest tak slabo zorganizowana, Ronaldo nie blyszczy tak jak powinien. Bedzie dobrze.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Portugalia jest zdecydowanie do ogrania. Moim zdaniem jest to latwiejszy rywal niz Szwajcaria
Sory ale przeceniasz jednak Szwajcarię, to że Polska miała problem z nimi to jeszcze wcale nie świadczy o tym że to była dobra drużyna.
Szwajcarzy tak naprawdę nic nie pokazali na tych ME , Portugalia też słaba , ale lepsza jednak od Szwajcarów , ale mimo to do ogrania przez Naszych , przy odrobinie szczęścia.
Tak naprawdę to na tych ME wszyscy są do ogrania , bo faworyci nie pokazują nic wielkiego w tym turnieju....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom