>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Naprawdę nie rozumiem jak możecie pisać, że karne to loteria. Szczęście jest w nich potrzebne, tak jak w każdym innym momencie meczu, a poza tym karny to nic innego jak jeden ze stałych fragmentów gry, który można wyćwiczyć.
i widzisz kolego znow blad, karne wycwiczyc?
jak to zrobisz na treningu? ja wiem ze na treningu stosuje sie metody zblizone do meczowych aby w spotnaku je wykorzystac
ale jak mozna uzyskac takie emocje u strzelajacego jak w meczu, gdzie caly kraj na Ciebie patrzy, jak uzyskac 10 tysiecy faksow pokazywanych przez kibicow ktorzy dopinguja aby bramer obronil, jak uzyskasz te niesamowite gwizdy (puscisz z tasmy)
jak spowodujesz te 100000 mysli jak gracz idzie ze srodka boiska na 11 metr???
jesli jestes w stanie to zrobic mimo dzisiejszej techniki, zeby grac w chocby 70% poczul sie jak na meczu to szacun, marnujesz sie tu na forum, powysyaj CV do trenerow, ze masz taki pomysl, a zobaczymy Cie w sztabie na MS 2018, na bank (mowie powaznie, bez ironii)
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
nie nie interesuja mnie &quot;wszyscy napastnicy&quot;

wiesz kolego, ja naleze do osob ktore twierdza &quot;jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz&quot; nie lubie gwiadorzenia, nie lubie gry za zaslugi

Popatrz co zrobil Pekerman w Kolumbii: nie powolal bez formy Falcao, Jacksona Martineza, Adriana Ramosa, Ibardo- klucozwych graczy na mundialu

i co???

I to sie stal oze Kolumbia w poprzedniej Copie doszla do 1/4 finalu, a dzis gra o medal i 3 miejsce bo powolal np 19 letniego Marlosa Moreno ktory patrzac na statystyki to moze buty czyscic i Falcao i Martinezowi...

za zaslugi sie nie gra i to ze kiedys ktos gral dobrze, albo w klubie gra, to nie znaczy ze w kadrze jest swieta krowa.
Nie no super przykłady, zestawić 4 napastników, z których część nie była w formie od ponad 2 lat, z królem strzelców Bundesligi i czołowym napastnikiem w Holandii. Faktycznie Nawałka powołał Milika i Lewego za jakieś prehistoryczne zasługi. Oni w momencie ogłaszania kadry na Euro byli absolutnie najlepszymi polskimi napastnikami i nie było żadnego innego wyboru. Póki co Euro nie jest dla nich zbyt udane, ale nie wiem czy jest chociażby 1% szans, że Sobiech lub ktokolwiek inny zagrałby lepiej.


i widzisz kolego znow blad, karne wycwiczyc?
Polacy ćwiczyli karne i dzisiaj było to widać. Doping, hałas, 1000 myśli towarzyszy piłkarzom przez cały mecz, rozumiem, że nie ma po co w ogóle trenować, bo przecież nie można tego odwzorować ????
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nie no super przykłady, zestawić 4 napastników, z których część nie była w formie od ponad 2 lat, z królem strzelców Bundesligi i czołowym napastnikiem w Holandii. Faktycznie Nawałka powołał Milika i Lewego za jakieś prehistoryczne zasługi. Oni w momencie ogłaszania kadry na Euro byli absolutnie najlepszymi polskimi napastnikami i nie było żadnego innego wyboru. Póki co Euro nie jest dla nich zbyt udane, ale nie wiem czy jest chociażby 1% szans, że Sobiech lub ktokolwiek inny zagrałby lepiej.
no jasne mundial 2014 i zeszloroczna copa to prehistoria, ok, ok
a ja lubie ufac mlodym zawodnikom i zawsze mi to wychodzilo, mlody ma ambicje, chec sie pokazania, chec uzyskania takiego kontraktu jak lewy w bayernie, a nie tylko biegac i myslec jak uniknac kontuzji bo przepadnie w monachium. Poza tym, kto by przypuszczal ze Kapustka tak bedzie gral? Przeciez jest mlody i chyba nikt nie dawal 1% szans ze bedzie tak gral, prawda? Lewy bedac dzis okolo 40 razy przy pilce, tylko 12 razy pilki nie stracil, a 28 razy strata, tak gra napadzior TOP 3 na swiecie jakiego robia z niego media i kibice?
ludzie przejrzyjcie na oczy a nie jedziecie sympatiami...

Polacy ćwiczyli karne i dzisiaj było to widać. Doping, hałas, 1000 myśli towarzyszy piłkarzom przez cały mecz, rozumiem, że nie ma po co w ogóle trenować, bo przecież nie można tego odwzorować __________________
dobra, nie rozumiesz, ale masz do tego prawo, porownujesz caly mecz do tego momentu kluczowego, gdzie bedziesz albo bohaterem albo przegranym...
Dzis po prostu sie udalo, zreszta Milik mial fure szczescia (lewy bardzo ladnie uderzyl- najlepiej) poza tym Sommer wyczuwal Polakow
to takie gadanie jakby Milik nie trafil i potem jeszcze ktos i by szwajcaria wygrala, to by byla gadanina, ze za slabo trenowali karne, to jest loteria, gra nerwow...
 
domell 454

domell

Użytkownik
Kto chcial grac over 0,5 bramki w kazdym meczu 1/8 po 2,52? Mowilem ze nie ma szans na powodzenie. Juz w drugim meczu nadzieje skasowane.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
a ja lubie ufac mlodym zawodnikom i zawsze mi to wychodzilo, mlody ma ambicje, chec sie pokazania, chec uzyskania takiego kontraktu jak lewy w bayernie, a nie tylko biegac i myslec jak uniknac kontuzji bo przepadnie w monachium.
Nie wiem jak się nazywa ta gra komputerowa, ale pamiętaj to nie jest prawdziwe życie ????
Właśnie widzę, że wszystkie reprezentacje skorzystały z tych złotych rad i nie powołały swoich największych gwiazd.
Poza tym, kto by przypuszczal ze Kapustka tak bedzie gral? Przeciez jest mlody i chyba nikt nie dawal 1% szans ze bedzie tak gral, prawda? Lewy bedac dzis okolo 40 razy przy pilce, tylko 12 razy pilki nie stracil, a 28 razy strata, tak gra napadzior TOP 3 na swiecie jakiego robia z niego media i kibice?
Kapustka już się w tej reprezentacji pokazał i tak naprawdę nie zagrał wiele lepiej niż w poprzednich występach w reprezentacji. Po prostu janusze o nim nie wiedzieli wcześniej i zrobił się szum.
Tak, Lewy to napastnik nr 1000 na świecie i Stępinski grałby lepiej od niego, bo chyba mówiąc &quot;młody&quot; nie miałes na myśli 26letniego Sobiecha, chociaż zważywszy na &quot;fachowość&quot; całej analizy to wszystkiego można się spodziewać.
Chcesz stawiać na młodych/zawodników w formie, nie widziałem tutaj kampanii na rzecz niepowoływania Błaszczykowskiego, który zagrał bardzo przeciętny sezon.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
no jasne mundial 2014 i zeszloroczna copa to prehistoria, ok, ok

a ja lubie ufac mlodym zawodnikom i zawsze mi to wychodzilo, mlody ma ambicje, chec sie pokazania, chec uzyskania takiego kontraktu jak lewy w bayernie, a nie tylko biegac i myslec jak uniknac kontuzji bo przepadnie w monachium. Poza tym, kto by przypuszczal ze Kapustka tak bedzie gral? Przeciez jest mlody i chyba nikt nie dawal 1% szans ze bedzie tak gral, prawda? Lewy bedac dzis okolo 40 razy przy pilce, tylko 12 razy pilki nie stracil, a 28 razy strata, tak gra napadzior TOP 3 na swiecie jakiego robia z niego media i kibice?

ludzie przejrzyjcie na oczy a nie jedziecie sympatiami...
Ty oglądasz w ogóle te mecze? Jasne, że Lewy zawodzi póki co ale to co tu wypisujesz to jakieś nieporozumienie. Przecież nawet po grze rywali widać kogo się najbardziej obawiają, dzisiaj co Robert dostał piłkę to od razu była dzida na nogi, wyraźnie Szwajcarzy obawiali się go. A już brak ambicji to chyba ostatnia rzecz, którą mu tutaj można zarzucić, często cofa się do rozegrania (choćby świetna piłka do Grosickiego w 1 połowie), pomaga w defensywie. Nie jest to jego wielki turniej ale na pewno nie jest tak źle jak piszesz. A co do Kapustki to zagrał jeden bardzo dobry mecz przeciwko IRLANDII PÓŁNOCNEJ, w dwóch pozostałych po wejściach na boisko był mocno zagubiony a ty tutaj jakiegoś zbawcę z niego robisz. Daj mu Bóg żeby zrobił dla reprezentacji tyle co Lewy.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Ty oglądasz w ogóle te mecze? Jasne, że Lewy zawodzi póki co ale to co tu wypisujesz to jakieś nieporozumienie. Przecież nawet po grze rywali widać kogo się najbardziej obawiają, dzisiaj co Robert dostał piłkę to od razu była dzida na nogi, wyraźnie Szwajcarzy obawiali się go. A już brak ambicji to chyba ostatnia rzecz, którą mu tutaj można zarzucić, często cofa się do rozegrania (choćby świetna piłka do Grosickiego w 1 połowie), pomaga w defensywie. Nie jest to jego wielki turniej ale na pewno nie jest tak źle jak piszesz. A co do Kapustki to zagrał jeden bardzo dobry mecz przeciwko IRLANDII PÓŁNOCNEJ, w dwóch pozostałych po wejściach na boisko był mocno zagubiony a ty tutaj jakiegoś zbawcę z niego robisz. Daj mu Bóg żeby zrobił dla reprezentacji tyle co Lewy.
Potwierdzam.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Obaj przegrani polfinalisci EURO16 dostaja brazowe medale? Bo na pewno nie ma meczu o 3 miejsce.
Boze.. wygramy z Portugalia, ktora jeszcze nie wygrala meczu w regulaminowym czasie i mamy medal!! Nie sadzilem, ze dozyje takiej mozliwosci ????
Fakt, ze mamy mase szczescia, wygralismy 2 mecze po 1:0, ogarnelismy karne. Ale szczescie sprzyja lepszym!!
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Na noc odemnie Usa - Columbia AH2 -1 @3,35 caloroczny
Bez zbednego gadnia, Kolumbijczycy lepiej kadrowo, w meczu z Chile nie wygladali zle, mieli pecha, szybko stracili dwa gole co ustawilo mecz, na pewno determinacji nie brakuje, mierzyli sie z USA nie dawno i wygrali 2:0, turniej obfitujacy w gole, licze ze wygraja roznica dwoch bramek.
Argument USA? moze to ze graja u siebie? ???? )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom