>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [26]

Status
Zamknięty.
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nie ***** Nawałka tego nie widzi. Dobrze że jest na forum zajebisty trener pod nickiem Didier Drogba który z tą repą wygrał by euro. Nie próbuj być mądrzejszy niż ustawa przewiduje. Ja pierdole, tych hejterów bym od razu wyjebał z forum. Wszyscy ***** mądrzy zza monitora.
Zuchman niestety nie dotrzesz do ciemnej masy. Niech najpierw poprowadzą zespół juniorów a dopiero później niech się wypowiadają!
Popieram w 100%
muszę się wypowiedzieć, dopiero teraz, bo teraz mam mozliwosc.
Otóż wlasnie mam skonczone studia w kierunku sportu, mam licencje trenerska i przez 3 lata trenowalem juniorów i w zwiazku z tym mam prawo sie wypowiadac jak zauwazyles.
otoz nie krytykuje wszystkich. Fabian klasa swiatowa mam nadzieje ze to on bedzie bronil w 1/4 finalu, gliku i glownie pazdan- mega, jedrzejczyk dobry turniej, piszczur, kuba ekstra forma, nie zle groszek. Ale milik i lewandowski to jest k*urwa dramat. 2 sieroty, co robi lewy??? biega, pressing na bramerze? Chyba sie chlopie Hajty nasluchales, dla nie to lewy czlapie. Gra z pilka obu panow to patola totalna. milik potrzebuje 37 okazji zeby wbic bramke, dzisiaj ta z 2 minuty to dobitnie pokazala. lewy dzis byl 5 razy faulowany a poza tym symulowal jakies 18 razy przewracajac sie i chcac wymusic faul. Co do nawalki to wiem ze on to widzi i nie chce psuc atmosfery w kadrze zle sie wypowiadajac, co ma powiedziec ze lewy i milik to dno? Jasne ze nie, tylko dlaczego on zabral tylko 3 napadziorow? Zreszta Stępinskiemu nie ufa wogole, bo go nawet ww malo waznym meczu z ukraina nie wpuscil na glupie 10 minut. Mogl wziac sobiecha, ktory cos tam pogrywal w bundeslidze w koncowce sezonu. Nawalka za bardzo uwierzyl tym ciamajdom (lewy i milik) ze beda w mega formie a tak nie jest.
Ale skoro wzial 3 napastnikow i nic nie graja to niech zagra na 1 napadziowa, zamiast lewego np kapustka na skrzydla, a grosicki do srodka (albo kuba) za napastnikiem milikiem...

Kolego moje zale nie sa z nieba. Jest takie cos jak &quot;arkusz oceny gracza&quot; ktore kazda pozycja ma inne wytyczne do oceny. Dokladny arkusz jest w ksiazce &quot;Kompendium instruktora i trenera piłki nożne&quot; autorstwa Paluszka, tutaj tez cos znajdziesz jak poszukasz: http://asystent-trenera.pl/analizy-taktyczne/2400-skuteczno-gry-gownym-wyznacznikiem-oceny-pikarza-w-meczu
No i analizujac gre milika a zwlaszcza lewego to ma bardzo niskie statystyki.
Mądrze powiedzial Lubanski po ostatnim meczu &quot;sa gracze ktorzy w klubiee graja a w reprezentacji nie&quot;- niby nie mowil o lewym, ale wiele osob wyczulo o kogo chodzilo
i mial racje.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
muszę się wypowiedzieć, dopiero teraz, bo teraz mam mozliwosc.

Otóż wlasnie mam skonczone studia w kierunku sportu, mam licencje trenerska i przez 3 lata trenowalem juniorów i w zwiazku z tym mam prawo sie wypowiadac jak zauwazyles.

otoz nie krytykuje wszystkich. Fabian klasa swiatowa mam nadzieje ze to on bedzie bronil w 1/4 finalu, gliku i glownie pazdan- mega, jedrzejczyk dobry turniej, piszczur, kuba ekstra forma, nie zle groszek. Ale milik i lewandowski to jest k*urwa dramat. 2 sieroty, co robi lewy??? biega, pressing na bramerze? Chyba sie chlopie Hajty nasluchales, dla nie to lewy czlapie. Gra z pilka obu panow to patola totalna. milik potrzebuje 37 okazji zeby wbic bramke, dzisiaj ta z 2 minuty to dobitnie pokazala. lewy dzis byl 5 razy faulowany a poza tym symulowal jakies 18 razy przewracajac sie i chcac wymusic faul. Co do nawalki to wiem ze on to widzi i nie chce psuc atmosfery w kadrze zle sie wypowiadajac, co ma powiedziec ze lewy i milik to dno? Jasne ze nie, tylko dlaczego on zabral tylko 3 napadziorow? Zreszta Stępinskiemu nie ufa wogole, bo go nawet ww malo waznym meczu z ukraina nie wpuscil na glupie 10 minut. Mogl wziac sobiecha, ktory cos tam pogrywal w bundeslidze w koncowce sezonu. Nawalka za bardzo uwierzyl tym ciamajdom (lewy i milik) ze beda w mega formie a tak nie jest.
Ale skoro wzial 3 napastnikow i nic nie graja to niech zagra na 1 napadziowa, zamiast lewego np kapustka na skrzydla, a grosicki do srodka (albo kuba) za napastnikiem milikiem...


Kolego moje zale nie sa z nieba. Jest takie cos jak &quot;arkusz oceny gracza&quot; ktore kazda pozycja ma inne wytyczne do oceny. Dokladny arkusz jest w ksiazce &quot;Kompendium instruktora i trenera piłki nożne&quot; autorstwa Paluszka, tutaj tez cos znajdziesz jak poszukasz: http://asystent-trenera.pl/analizy-taktyczne/2400-skuteczno-gry-gownym-wyznacznikiem-oceny-pikarza-w-meczu

No i analizujac gre milika a zwlaszcza lewego to ma bardzo niskie statystyki.

Mądrze powiedzial Lubanski po ostatnim meczu &quot;sa gracze ktorzy w klubiee graja a w reprezentacji nie&quot;- niby nie mowil o lewym, ale wiele osob wyczulo o kogo chodzilo

i mial racje.
Po pierwsze to Euro jest ogólnie słabe w wykonaniu wszystkich napastników.
Po drugie, jeżeli sugerujesz tutaj, że Nawałka powinien powołać Sobiecha i wystawiać go kosztem Lewego/Milika to naprawdę można to skomentować tylko w jeden sposób ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Naprawdę nie rozumiem jak możecie pisać, że karne to loteria. Szczęście jest w nich potrzebne, tak jak w każdym innym momencie meczu, a poza tym karny to nic innego jak jeden ze stałych fragmentów gry, który można wyćwiczyć.
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Wszystko wskazuje na to, że karne wyłoni ą naszego rywala w ćwierćfinale. Dobrze, że jest dogrywka bo nasz rywal podobnie jak i my będzie po długim i wyczerpującym pojedynku.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Po pierwsze to Euro jest ogólnie słabe w wykonaniu wszystkich napastników.
Po drugie, jeżeli sugerujesz tutaj, że Nawałka powinien powołać Sobiecha i wystawiać go kosztem Lewego/Milika to naprawdę można to skomentować tylko w jeden sposób ????
nie nie interesuja mnie &quot;wszyscy napastnicy&quot;
wiesz kolego, ja naleze do osob ktore twierdza &quot;jestes tak dobry jak twoj ostatni mecz&quot; nie lubie gwiadorzenia, nie lubie gry za zaslugi
Popatrz co zrobil Pekerman w Kolumbii: nie powolal bez formy Falcao, Jacksona Martineza, Adriana Ramosa, Ibardo- klucozwych graczy na mundialu
i co???
I to sie stal oze Kolumbia w poprzedniej Copie doszla do 1/4 finalu, a dzis gra o medal i 3 miejsce bo powolal np 19 letniego Marlosa Moreno ktory patrzac na statystyki to moze buty czyscic i Falcao i Martinezowi...
za zaslugi sie nie gra i to ze kiedys ktos gral dobrze, albo w klubie gra, to nie znaczy ze w kadrze jest swieta krowa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom