>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [22]

Status
Zamknięty.
belo 106

belo

Użytkownik
Lechia-Legia over 2,5@ 1,96 Pinnacle
Legia w mocno eksperymentalnym składzie szczególnie na tych pozycjach bardziej defensywnych. Lechia Nowaka też raczej z mocnej defensywy nie słynie, za to w ofensywie dobrze to wygląda. Spodziewam się dużej ilości sytuacji, co powinno się przełożyć na bramki.
PS. ma ktoś jakiś strim do Canal+Sport bo nie mogę znaleźć nic działającego?
 
verno 671,8K

verno

Znawca - Hokej
uwaga podaje lokate:
koszykowka live bet365
aris - panathinaikos obecnie jest przerwa 29-19 dla Panaty

Panathinaikos wygrana KURS 1.22 GRAC ALL INEM.
⛔⛔ 56-50 Aris. Rozliczam bo pewnie ty zapomnisz, już kilka razy widziałem w twoim temacie dopiski &quot;lokata czy all in&quot; a połowa z nich nie weszła kompletnie nie szanuje takich ludzi, uważasz się za kogoś kto ma &quot;pewniaczka&quot; i tylko i wyłącznie typowi &quot;janusze&quot; mogą potracić przez Ciebie dużo pieniędzy, uważam że Administracja powinna zająć się takimi osobami. NIE POZDRAWIAM, proszę również nie insynuować &quot;zagrałeś i płaczesz&quot; ustrzegam się od takich &quot;ekspertów&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 21

kokimbo

Użytkownik
⛔⛔ 56-50 Aris. Rozliczam bo pewnie ty zapomnisz, już kilka razy widziałem w twoim temacie dopiski &quot;lokata czy all in&quot; a połowa z nich nie weszła kompletnie nie szanuje takich ludzi, uważasz się za kogoś kto ma &quot;pewniaczka&quot; i tylko i wyłącznie typowi &quot;janusze&quot; mogą potracić przez Ciebie dużo pieniędzy, uważam że Administracja powinna zająć się takimi osobami. NIE POZDRAWIAM, proszę również nie insynuować &quot;zagrałeś i płaczesz&quot; ustrzegam się od takich &quot;ekspertów&quot;
nie do ciebie
 
meken 76

meken

Użytkownik
Mignolet, Clyne, Toure, Lovren, Moreno, Can, Milner, Lallana, Coutinho, Firmino, Sturridge.
vs
Begovic; Azpilicueta, Mikel, Cahill (c), Baba Rahman; Fabregas, Matic; Pedro, Willian, Hazard; Traore.
Pobieram LFC po @1,72 Bet365
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Teplice strzelą w drugiej połowie -&gt; 1.80 (Całoroczny)

Za mniejszą stawkę over 2.5 - 3.00

Chciałem pograć for fun wynik 2:2 jak spojrzałem na ostatnie wyniki, ale już nie ma możliwości pogrania tego.
Teplice ✅ , ale overu już nie zrobili ⛔
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Darcis set, dalej uwazam że kurs 1,62 jest do gry! Ogarnie spokojnie mlodego Franzcuza.
Polecam też brejka progresywnie po ok 2,5
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie chce mi się za bardzo myśleć dziś na meczami, więc leci taki kupon:

Norwich win
Sunderland - Everton BTS
Liverpool - Chelsea over 2,5
Liverpool over 6,5 rożnych
AKO: 8,38
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Co tam się w tym meczu Finow dzieje ? Ogląda ktoś ? Żeby jednej bramki nie strzelić to juz delikatnie mówiąc dramat... Heh MŚ jak zwykle na propsie...
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Darcis brejk w 2 gemie serwisowym Francuza ✅ Mozna spokojnie grać do konca ze utrzyma po ok 1,3-1,4.
Dobry wałek tutaj idzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom