>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [16]

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Pospisil/Sock-Isner/Monroe 0-1(6-7, 0-0)
Pospisil/Sock 2.37 b365
6 bp zmarnowanych w 2. gemach w samym 2. secie, a do tego wczesne połamanie się. Z taką parą jak Monroe i Big John po prostu Skarpetom nie wypadało, ale tak zrobili.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Myślałem nad setem dla Younga lub Ito i wybrałem jankesa, który wyszedł na kort oddać mecz. Genialna selekcja, nie ma co.

Co by nie robić OT - nie grajcie Chunga pre po takich kursach. Kudla to oczywiście taktyczny imbecyl, ale jak trafi mu się dzień to trzyma długo piłkę w grze. Koreańczyk jeszcze dzieciak co udowodnił w Sofii, kiedy przegrał bo mu wszystko związane z turniejem nie pasowało.
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Istomin @2.44 marathon

Chlopaczek sie zesral koncertowo, nie wiem jakim cudem dalej jest faworrytem
latwo, a jeszcze lepsze jest to ze Corica skurcze lapaly pod koniec meczu do 2 setow :eek: A mecz nie byl na nie wiadomo jakim poziomie intensywnosci. Bardzo dziwne, ze tak mlody chlopak ma juz takie klopoty
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Andrea Petkovic 1. set @ 1,9
Bet365
Garcia nie wykorzystała piłki setowej. To jest siła razy ramię. I nie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Andrea Petkovic 1. set @ 1,9
Bet365
Garcia nie wykorzystała piłki setowej. To jest siła razy ramię. I nie radzi sobie w sytuacjach kryzysowych.
Szkoda piłki na 5:4 dla Garcii, był moment, że Petkovic mogła ją pokarać kontrą. Wyrównany TB, detale na korzyść Garcii ⛔.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Zgadzam się, dlatego grałem na pierwszy set Petkovic ???? . Na Garcii zdążyłem się już kilkanaście razy przejechać, co prawda na Andrei również kilkukrotnie, ale Niemka w formie jest bardziej regularna i ogólnie lepszą zawodniczką od Garcii - choć do optymalnej formy to tutaj daleko.

Stephens 1. set @ 1,95
Bet365
Zaraz napiszę więcej.
H2H wskazuje, że Watson ma patent na Stephens, ale 2 mecze zostały rozegrane 4 lata temu a 1 6 lat temu, obie zawodniczki na innym etapie. Sloane uważam zwyczajnie za lepszą zawodniczkę, start w Indian Wells nieudany, ale porażka z Bouchard, więc jakoś wielkiego wstydu nie ma. Wcześniej była w świetnej formie i wierzę, że ugra tego seta.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Szkoda piłki na 5:4 dla Garcii, był moment, że Petkovic mogła ją pokarać kontrą. Wyrównany TB, detale na korzyść Garcii ⛔.
Szkoda, z dwóch powodów, że zagrałeś coś w tym meczu. Pierwszym powodem naturalnie jest porażka, ale drugim jest fakt, że przywołałeś mi tym match-upem przeklęte wspomnienia. Wtopiłem podczas ich spotkania w USO 2015 na Garcii i to strasznie mocno. Do dziś pamiętam tamtejszy decider.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Nykobing - Kopenhaga Typ: remis @ 7.50 w bet365
15-14 HT.
Miał być wyrównany mecz i taki jest. Gospodynie walczą o play offy, przyjezdne o uniknięcie baraży. Każdy punkt na wagę złota. NYK jeszcze nie pokonał swoich rywalek na 5 spotkań, 3 kończyły się jednobramkową porażką, jeden remis, a tylko raz było +6. Liczę na close game i trochę szczęścia.
Punkt dla każdej z drużyn nie byłby złym rozwiązaniem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dawno nie widziałem takiego debilizmu jaki zrobiła Darussafaka ????
Prowadzą +3, dają rzucić clutch three Williamsowi, ale to to pół biedy. 26 sekund do końca, jakiś debil wjeżdża, zamiast rozegrać konkretnie akcje (tym bardziej mając na obwodzie czystego kolegę), oczywiście pudłuje, Panata zbiera, lecą z kontrą i Turasy... faulują. Na dwie sekundy przed końcem przy remisie. Co za ameby ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom