>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Moim zdaniem Włosi, jeśli będą zagrywać w Brojera, a nie jak Niemcy w Mojwsena ???? Chyba że przećpany Lupo będzie coś czarował, ale dla mnie Włosi tutaj lepiej grają.
Boisko zweryfikuje, Wanio mam nadzieję złapie dobrą rozkminę na ten mecz i większa beka bedzie z jego tekstów niż z meczu. Wyżej cenię mimo wszystko Oranje, szkoda że tylko 1.60 no ale jak nie ma live to co ja poradzę ????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Boisko zweryfikuje, Wanio mam nadzieję złapie dobrą rozkminę na ten mecz i większa beka bedzie z jego tekstów niż z meczu. Wyżej cenię mimo wszystko Oranje, szkoda że tylko 1.60 no ale jak nie ma live to co ja poradzę ????
A tam wyżej, dwa sezonu temu Włosi byli mega kozakami, to Lupo zaczął ćpać chyba i gra czasami coś niewyobrażalnego. Tutaj Holendrzy będą pizgać, a Nicolai już ich w grupie nakrył czapką. Lupo pewnie będzie się bawił zaś z Mojwsenem. Dla mnie ciężki mecz, wszystko zalezy od Lupo jak zawsze. Bo jak ma dzień to może ograc każdą parę.
Ja tam wyżej cenie technicznie grającego Lupo + Nicolai, niż walących na swoich warunkach Holendrów. No, ale powodzenia. Dla mnie najważniejsze Amerykanki i Alisony, jak wygrają Holendrzy płakać, nie bedę, łatwiej Alisony beda mieli w finale ;)
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Baby to jednak są baby. Casalamaggiore z 20-17 na 21-24 gdzie wcale nie mialy zlego przyjecia, tylko zero w ataku ????
 
verno 735,3K

verno

Znawca - Hokej
Przeciez ten over 8.5 Nadala po kursie 1.80 to jakiś prezent od buka, kto jeszcze skorzystal ???? ?
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Baby to jednak są baby. Casalamaggiore z 20-17 na 21-24 gdzie wcale nie mialy zlego przyjecia, tylko zero w ataku ????
Dadzą radę? Naprawdę nie chcę znów zbierać podpisów pod petycję &quot;zakaz uprawiania sportu dla kobiet&quot;, a zamykają...
Jest Maciek? Co z tymi deblami? Daniell z Sitakiem mieli zacząć o 22, tymczasem cisza.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Novak kolejny raz pokazał w tym tie-breaku jak mocnym psychicznie jest zawodnikiem. Rafa nie wytrzymał ciśnienia, ale gra naprawdę znakomicie w porównaniu do ostatnich miesięcy. Przypomniały się &quot;stare dobre czasy&quot; i mordercze pojedynki pomiędzy tymi panami w finale wielkich szlemów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
over 22,5 zagrany po 2,20 przed momentem, Nadal tu walczy jak lew, jak nie pokryje to trudno. Ale on tu seta moze nawet zrobic. betsafe
pozno sie obudzilem, a w 1 secie jakie kursy na overy byly? pewnie ladnie wysokie?
⛔ kosmos zaczal djoko grac ;p z tsonga dziadostwo to dzisiaj undera zabija
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
No i tym się właśnie różni Djokovic od reszty zawodników w tourze - jego powtarzalność jest po prostu piorunująca.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Charlotte Hornets różnicą 6 lub więcej @ 1,72 Bet365
Bądźmy szczerzy, na razie początek meczu i -4. Denver bez Farieda, znacznie krótsza ławka, Hornets u siebie, więc publika za nimi. Warto
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
No i tym się właśnie różni Djokovic od reszty zawodników w tourze - jego powtarzalność jest po prostu piorunująca.
Wczoraj z Tsonga gralem po 1 secie undery, -4,5 i -3,5.. mocno i po prostu gral slabiutko, a dzisiaj spina na 100% i co..

Nadal gra bardzo dobrze, a Djoko dzisiaj fenomenalnie, wczoraj sie bawil ewidentnie..
 
verno 735,3K

verno

Znawca - Hokej
Myslalem ze over 8.5 Nadal po 1.90 to prezent od buka, niewiem jak to nie weszlo szczególnie po 1 secie skzoda gadac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom