>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Miałem Raonica pogranego, ale zamknąłem zakład. Nie wygląda to za dobrze, chyba jakieś problemy ze zdrowiem ma, bo zniknął z kortu na chwilę, a kurs 1,57 w Bet365 jest nienaturalnie wysoki.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Raonic mam nadzieje, ze dowiezie juz. Wg tych statystyk, ze oddal podanie 2 razy przez caly turniej i dzisiaj juz 2. To limit oddanych podan juz wykorzystal, wiec chyba wygra.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Mega Leks - Buducnost Typ: Buducnost wygra 6 lub więcej @ 2.00 w bet365 ⛔
Pierwszy mecz niespodzianie wygrany przez ML. Teraz Buducnost na musiku. To lepsza kapela. W rundzie zasadniczej wygrali dwa razy. Dodatkowo gospodarzom wypadło trzech zawodników z rotacji. Buducnost to łyknie.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Legia 2-0, można dać over 3, bo Lech już nie ma czego bronić, a Legia miała jeszcze 2 świetne okazje.

ponad 1,6 w pinku.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Wydaje mi sie ze warto pograć w meczu Lech-Legia zakład kto pierwszy zdobędzie 5 RR
typ Legia kurs 1.72 jest 1;3 w roznych do Legii, zabite ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
R.Nadal vs N.Djokovic. Nadal, Rafael — łącznie gemów: Powyżej 9.5
&lt;TABLE&gt; &lt;TBODY&gt; &lt;TR&gt; &lt;TD&gt;
&lt;/TD&gt; &lt;TD class=choice-price&gt;Kurs: 1.82⛔&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;3/10 marathon bet
 
verno 734,2K

verno

Znawca - Hokej
R.Nadal vs N.Djokovic. Nadal, Rafael — łącznie gemów: Powyżej 9.5
&lt;TABLE&gt; &lt;TBODY&gt; &lt;TR&gt; &lt;TD&gt;
&lt;/TD&gt; &lt;TD class=choice-price&gt;Kurs: 1.82&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/TBODY&gt;&lt;/TABLE&gt;3/10 marathon bet
Wyrwalem over 8.5 po takim kursie, raczej latwo ????
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
lekko Bawden/Clancy 7,00 1/5 ⛔ na mecz bet365. Maja duzooo szczęscia wszystkie pilki stykowe na ich korzysc, &quot;zydki po siatce&quot; itp
 
verno 734,2K

verno

Znawca - Hokej
Ma ktoś dobrego streama do djoko, na bet365 za male żeby dluzej ogladac a resztze co mam to jakies kwadraty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom