>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Wyrzykowski i Jaroński zakładają się na wizji na pieniądze o wyniki biegu ???? ????
Halo? Policja? Proszę przyjechać do Eurosportu.
Biathlon, PŚ Chanty-Mansijsk, Sprint Mężczyzn
Martin Fourcade - Johannes Boe 1 @1,50 Bet365 ⛔
EDIT:
Simon Eder - Erik Lesser 1 @1,57 Bet365
też wygląda zacnie. ⛔
Fourcade 4 pudła, Eder 3 pudła, no tak to się nie da ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Łosiaki załadowane grubo? :cool:
troche mnie ten kurs gniecie ale du dubla jak znalazl... chyba. chociaz wczoraj z wlochami to powinni zamknac a tu zonk.

hochevar jeszcze mysle po 2,00 ? dobrze graly w sumie i ostatnio w formie.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
troche mnie ten kurs gniecie ale du dubla jak znalazl... chyba. chociaz wczoraj z wlochami to powinni zamknac a tu zonk.
hochevar jeszcze mysle po 2,00 ? dobrze graly w sumie i ostatnio w formie.
Nie no coś Ty, Bernat nie ogarnie zagrywki Polaków. Łosiaki dzisiaj czuję, że będzie TB z Alisonami. Chłopaki musieliby sami chcieć przegrać, bo Leo jeszcze daję radę, ale partner klaun.
Nie grałbym też bo one obie przyjmują tragicznie, widziałem wczoraj z boiska 2, to z Czeszkami chyba 5 przyjęć z rzędu w krzaki. Gallaje są lepsze, choć dziwia mnie tak dobre wyniki Amerykanek.
Duda/Elize 2:0 @ 1.61 bet365, Duda bez nogi, ręki powinna wygrac z tymi śmiesznymi Rosjankami, ale to kobiety.
edit: ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie no coś Ty, Bernat nie ogarnie zagrywki Polaków. Łosiaki dzisiaj czuję, że będzie TB z Alisonami. Chłopaki musieliby sami chcieć przegrać, bo Leo jeszcze daję radę, ale partner klaun.

Nie grałbym też bo one obie przyjmują tragicznie, widziałem wczoraj z boiska 2, to z Czeszkami chyba 5 przyjęć z rzędu w krzaki. Gallaje są lepsze, choć dziwia mnie tak dobre wyniki Amerykanek.

Duda/Elize 2:0 @ 1.61 bet365, Duda bez nogi, ręki powinna wygrac z tymi śmiesznymi Rosjankami, ale to kobiety.

edit: ✅
jednak pierwsza mysl najlepsza odpuscilem te hochevary i hukowo zrobilem te marne argentynki 14-11....16-17
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
jednak pierwsza mysl najlepsza odpuscilem te hochevary i hukowo zrobilem te marne argentynki 14-11....16-17
Aż boję się pomyśleć co z nimi zrobi Ross na zagrywce, będzie pizgać jak Nelli po Ruskich ????
Oglądałem Dudy i jestem zdania że Niemki je pykną.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Aż boję się pomyśleć co z nimi zrobi Ross na zagrywce, będzie pizgać jak Nelli po Ruskich ????

Oglądałem Dudy i jestem zdania że Niemki je pykną.
argentynki to mikruski mozna sie bylo tego spodziewac. tamte baby konkretne ladowaly jak chcialy i po temacie.

Polacy z dziadkami jak widzisz ? bryl/szalaankewicz . wczoraj odprawili niezlych turasow i powinni tu powalczyc mocno. w tb szalan cuda wyprawial.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom