>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [102]

Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
1. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym, że stawia spacje przez znakiem zapytania.

2. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym że, zarzuci Ci kłamstwo, a potem płacze nt. "zwrócenia uwagi".

3. Po czym poznać dzbana z niedojebaniem mózgowym? Po tym, że w swoich manipulacjach opiera się na autorytetach vide Rabij, Ty nie wiesz kto to jest etc. - dzban sam analizuje rzeczywistość podpierając się autorytetem.

Pet to pet, do spodu.
H hagi84 - kolega sugeruje ze jesteś dzbanem z niedojebaniem mózgowym 🙃

16 meczy graja w Jordanii ?
2 - ja Ci nic nie zarzucam, ja stwierdzam FAKT.

3 - nie ma to jak podać Ci merytoryczne dane a Ty owijasz z bawełnę i obrzucasz inwektywami. Sam sobie wystawiasz świadectwo w Tym momencie.

a zapomniales napisac "xD" następnym razem MUSISZ to dodac bo twoj post nie bedzie az tak smieszny jak Ty
 
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Brest v Metz
Over 2.5 HT
2.04
Betfair

Post automatycznie złączony:

Muller
2.14
Przy 3:3 trzeci set
Betfair
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
rzepin 869,3K

rzepin

Użytkownik
Liverpool win
1.60

Chelsea win
Totek win
Ako2
Post automatycznie złączony:

Legia jagiellonia
Bts
1.82
 
Gy_Gy_Craveel 252K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Proponuje postawić na Munster 2.10 Rugby 10m minim przewaga Munster , 20m Również minim przewaga Munster i 30m również przewaga Munster , wynik na chwile obecna 7:14 Wizyta 22m 4:6 na korzyść gości
 
Gy_Gy_Craveel 252K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Proponuje postawić na Munster 2.10 Rugby 10m minim przewaga Munster , 20m Również minim przewaga Munster i 30m również przewaga Munster , wynik na chwile obecna 7:14 Wizyta 22m 4:6 na korzyść gości
HT 14;14 - Mecz będzie napewno na styku , po pierwszej połowie Munster przeważa co dobrze wróży ma większość posiadanie i więcej meldował się w polu 22m ale również więcej musi włożyć siły w zdobywaniu przyłożeń a Northampton rzadziej melduje się w m22 ale lepiej rozgrywa i dlatego trochę łatwiej zdobyw PKt , poprostu Munster musi lozyc więcej siły w obronę - już mieliśmy taki mecz tych druzy gdzie North wygrał usiebie ledwo 3 pkt z Munster , napewno nie odpuści 2,62 napewno jest Value
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
Lukasz1988!! 669,4K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Francja
Brest vs Metz 4:1 71'

Over 5,5 @1,61(myślę ,że 99% padnie bramka jeszcze minimum jedna)
74' 4:2 Jak napisał tak się stalo , szkoda że dla gości trudno spróbuję
Over 6,5 @1,73
Bum 4:3 😎💰💰 czyżby comeback!?
To idę dalej w to over 7,5 @2,20
Jednak już nic z tego szkoda

Brest następny gol (6) @2,05
 
Ostatnia edycja:
S 121,9K

styrbjorn

Użytkownik
HT 14;14 - Mecz będzie napewno na styku , po pierwszej połowie Munster przeważa co dobrze wróży ma większość posiadanie i więcej meldował się w polu 22m ale również więcej musi włożyć siły w zdobywaniu przyłożeń a Northampton rzadziej melduje się w m22 ale lepiej rozgrywa i dlatego trochę łatwiej zdobyw PKt , poprostu Munster musi lozyc więcej siły w obronę - już mieliśmy taki mecz tych druzy gdzie North wygrał usiebie ledwo 3 pkt z Munster , napewno nie odpuści 2,62 napewno jest Value
Właśnie wbiłem, żeby podać ten sam typ. Munster win 2,55
 
Ostatnia edycja:
Baqu 957,6K

Baqu

Forum VIP
Francja
Brest vs Metz 4:1 71'

Over 5,5 @1,61(myślę ,że 99% padnie bramka jeszcze minimum jedna)

Brest następny gol (6) @2,05
dobra czutka, myślałem czy nie brać Under 5.5 ale zdecydowałem się na U3.5 w Glasgow i czekam tylko na odpowiedni czas :)

Rangers v Celtic
Under 3.5
2
Betfair

niestety co bym nie zagrał to jednak byłaby wtopa :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom