>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [102]

U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
To jedziemy dalej z upychaniem
Nublense v Colo Colo
Over 1.5 (Nublense Goals) (1-0) @ 1.833.l

Do przerwy 1:0, poprawią im jeszcze, kolo kolo rezerwami pyka, ale że nazwa...
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
uae 2 liga
Dibba Al Hisn v Al Dhafra SCC
Over 2.5 (Match Goals) (1-0) @ 2.72

oraz over 2.0 po 1.95 gogogoogo będzie się działo

na razie zamulone 1:0 55'
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Lukasz1988!! 585,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Polska
Śląsk Wrocław vs Warta Poznań 1:1 79' (goście z czerwoną kartką)

Over 2,5 @2,15
92' 2:1 pięknie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Gratulacje za typ ale to że grali rezerwami to przekłamanie. Wystarczy sprawdzić ich skład.
Dziękuję, 10 nie pojechało bo jest ważniejszy mecz za parę dni - to jak to nazwać? Proszę mi nie zarzucać kłamstwa, bo nie mam tego w naturze. Pozdrawiam
 
Baqu 871K

Baqu

Forum VIP
Dziękuję, 10 nie pojechało bo jest ważniejszy mecz za parę dni - to jak to nazwać? Proszę mi nie zarzucać kłamstwa, bo nie mam tego w naturze. Pozdrawiam
To że nie pojechało to nie oznacza że grają rezerwami Babek. Chyba nie znasz albo nie rozumiesz na czym polega rotacja w składzie Colo Colo. Oprócz Gila, Carlosa Pakaciiosa i Paveza nikt nie gra sto procent spotkań i jest rotowany. Dziś w składzie zagralo 6 zawodników którzy zagrali 6 z 7 spotkań w lidze, trzech którzy normalnie grzeją ławkę i jeden nowy zawodnik. To że przeczytałeś sobie gdzieś że 10 nie pojechało to nie oznacza że nie pojechało 10 z pierwszego składu. Mam nadzieję że rozumiesz ta różnice.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
To że nie pojechało to nie oznacza że grają rezerwami Babek. Chyba nie znasz albo nie rozumiesz na czym polega rotacja w składzie Colo Colo. Oprócz Gila, Carlosa Pakaciiosa i Paveza nikt nie gra sto procent spotkań i jest rotowany. Dziś w składzie zagralo 6 zawodników którzy zagrali 6 z 7 spotkań w lidze, trzech którzy normalnie grzeją ławkę i jeden nowy zawodnik. To że przeczytałeś sobie gdzieś że 10 nie pojechało to nie oznacza że nie pojechało 10 z pierwszego składu. Mam nadzieję że rozumiesz ta różnice.
Myślę że na tym zakończmy tę rozmowę kolego :) Miłego wieczoru.
 
Lukasz1988!! 585,1K

Lukasz1988!!

Użytkownik
Francja
Psg vs Clermont 0:1 78'

Over 1,5 @1,53
85' 1:1
Psg z X @1,73
Bardzo delikatnie PSG win @5,50
Post automatycznie złączony:

Holandia
Twente vs Fortuna Sittard 1:0 79' (goście z czerwoną kartką)

Over 1,5 @1,85
86' 2:0
 
Ostatnia edycja:
Baqu 871K

Baqu

Forum VIP
Może jeszcze raz warto zobaczyć skład bo większość rezerwowych grało więc żadne przełamanie.
Jeżeli nie przeczytałem co napisałeś polecam oficjalną literaturę:


Este sábado, Colo Colo intentará acortar distancia con los líderes del Campeonato Nacional. El Cacique no tuvo demasiado tiempo para festejar su triunfo ante Cerro Porteño en Copa Libertadores, ya que ahora visitará a Ñublense en Chillán por la séptima jornada del certamen local, donde ha tenido una irregular campaña.

El DT albo, Jorge Almirón, sabe que no puede descuidar el torneo doméstico, pero también mira de reojo el desafío internacional, sobre todo porque esta próxima semana enfrentará a Fluminense, quizás el rival más duro del Grupo A, en el Estadio Maracaná de Río de Janeiro. Por lo mismo, el estratega argentino planea formar con una mixtura entre titulares y suplentes ante los chillanejo

Ergo trener zdecydował się na rotację w składzie i utworzyć miks zawodników regularnych ze zmiennikami.

Pozdrawiam.

P.s.
Zresztą miał rację moim zdaniem. Goście powinni to wygrać i pewnie by wygrali z 6/7 takich spotkań na 10. Mieli 2x więcej podań 2x więcej ataków strzały 12:9 a posiadanie 65%>
 
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
Jeżeli nie przeczytałem co napisałeś polecam oficjalną literaturę:


Este sábado, Colo Colo intentará acortar distancia con los líderes del Campeonato Nacional. El Cacique no tuvo demasiado tiempo para festejar su triunfo ante Cerro Porteño en Copa Libertadores, ya que ahora visitará a Ñublense en Chillán por la séptima jornada del certamen local, donde ha tenido una irregular campaña.

El DT albo, Jorge Almirón, sabe que no puede descuidar el torneo doméstico, pero también mira de reojo el desafío internacional, sobre todo porque esta próxima semana enfrentará a Fluminense, quizás el rival más duro del Grupo A, en el Estadio Maracaná de Río de Janeiro. Por lo mismo, el estratega argentino planea formar con una mixtura entre titulares y suplentes ante los chillanejo

Ergo trener zdecydował się na rotację w składzie i utworzyć miks zawodników regularnych ze zmiennikami.

Pozdrawiam.

P.s.
Zresztą miał rację moim zdaniem. Goście powinni to wygrać i pewnie by wygrali z 6/7 takich spotkań na 10. Mieli 2x więcej podań 2x więcej ataków strzały 12:9 a posiadanie 65%>
grałeś kiedyś w piłkę? wypisujesz tu dalej jakieś swoje spazmy, jakbyś miał ból dupy, że info było fajne i skuteczne. Zostawił 10, a nawet jakby była rotacja na poziomie 50 procent to skład w każdej drużynie można określić jako mocno rezerwowy. Ktoś kto na jakimkolwiek poziomie miał z piłką coś wspólnego - nawet jako osoba funkcyjna, wie o czym mowa. Ty wkrecasz tu jakieś gadki o kłamstwach, typowa baba z Radomia "gratulacje ale...".

A od Colo Colo jesteś takim specjalistą, jak Twoje typy i tyle w temacie. Nie chciałem tego pisać, ale nic innego nie dociera do takich person.

ps. kiedyś się do takich na boju mówiło "podaj wynik frajerku", jak sapali po dostaniu w czapę, no więc było 3:0 w tym meczu, w którym 9 na 10 wygrałby Colo Colo w opisanej sytuacji według twojego bełkotu xD

na tym kończę debatę, żyj w swoim świecie ale nie zarzucaj tu publicznie kłamstwa.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Baqu 871K

Baqu

Forum VIP
75'
Sporting Lisbon v Benfica
Over 2.5
2
Betfair

Post automatycznie złączony:

grałeś kiedyś w piłkę? wypisujesz tu dalej jakieś swoje spazmy, jakbyś miał ból dupy, że info było fajne i skuteczne. Zostawił 10, a nawet jakby była rotacja na poziomie 50 procent to skład w każdej drużynie można określić jako mocno rezerwowy. Ktoś kto na jakimkolwiek poziomie miał z piłką coś wspólnego - nawet jako osoba funkcyjna, wie o czym mowa. Ty wkrecasz tu jakieś gadki o kłamstwach, typowa baba z Radomia "gratulacje ale...".

A od Colo Colo jesteś takim specjalistą, jak Twoje typy i tyle w temacie. Nie chciałem tego pisać, ale nic innego nie dociera do takich person.

ps. kiedyś się do takich na boju mówiło "podaj wynik frajerku", jak sapali po dostaniu w czapę, no więc było 3:0 w tym meczu, w którym 9 na 10 wygrałby Colo Colo w opisanej sytuacji według twojego bełkotu xD

na tym kończę debatę, żyj w swoim świecie ale nie zarzucaj tu publicznie kłamstwa.
Napiszę jeszcze raz bo do Ciebie nie dociera. Ten komentarz to czystej wody kłamstwo i jawna sugestia że została tylko nazwa klubu.

"kolo kolo rezerwami pyka, ale że nazwa..."

Ja Ci podaję dane i argumenty a ty mnie pytasz czy na boju w piłkę grałem ?:unsure:🙃
 
Ostatnia edycja:
H 79,2K

hagi84

Użytkownik
no przeciez sklad byl dosc rotacyjny, info latalo duzo wczesniej i bylo widac po przyplywie gotowki, ze typ Babka jest bardzo dobry, na dodatek wszedl wiec nie wiem w czym problem?

100 razy wole takie info niz te gowniane analizy na forum niczym nie poparte albo pisane pod dany typ.

Dajcie na luz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +363
U 0

Usunięty użytkownik 178817

Gość
75'
Sporting Lisbon v Benfica
Over 2.5
2
Betfair
Post automatycznie złączony:



Napiszę jeszcze raz bo do Ciebie nie dociera. Ten komentarz to czystej wody kłamstwo i jawna sugestia że została tylko nazwa klubu.

"kolo kolo rezerwami pyka, ale że nazwa..."

Ja Ci podaję dane i argumenty a ty mnie pytasz czy na boju w piłkę grałem ?:unsure:🙃
Podajesz argumenty z dupy i tyle. Instytut danych z dupy - swoje statystyki sprowadziłes do zdania, że ten mecz 9 na 10, czy ile tam powinni wygrać goście.

Ja w swoim temacie podałem źródło, każdy mógł ocenić czy to rezerwy czy nie. Dla mnie (i nie tylko) grał w mocno rezerwowym składzie - takiego sformułowania uzylem w temacie.

Kurs 3.30 to było zajebiste value, do tego do przerwy duża przewaga gospodarzy, więc kurs nawet w przerwie był typowo pod nazwę, co zresztą przełożyło się na 2 i 3 gola dla home.

Tyle w temacie, a Ty wróć do swojego systemu że grasz na tenisistę, który ma dłuższe nazwisko, nawet nieźle ci szło na tle typów z analizami xD

Lecisz w ignor i więcej nie będę odpisywać na ten bełkot bo szkoda czasu.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom